Daxdi now accepts payments with Bitcoin

Dražbi: Xiaomi Redmi A5 Gold 128 GB 4 GB RAM

Preostali čas

--:--:--

Trenutna cena

0,00€ 1,00€

0,94€

Uporabnik erikajazbec je zmago na dražbi.
Najnovejše ponudbe
erikajazbec
0,94€
CatheBe
0,95€
erikajazbec
0,96€
Podatki o dražbi

Vrednost izdelka

Prihranke

Vrednost kovancev Daxdi

100,00€

99,06€

4

Uporabnik erikajazbec je zmago na dražbi.
Udeleženci s sedežem na tej dražbi
1. malvina88
2. erikajazbec
3. EshieldsKuv
4. Mallory47Ke
5. Winklercameron
6. Janet92Muta
7. Bamwiineaustin
8. CatheBe

Informacije o dražbi

  • Trenutna cena

    0,94€

  • Vrednost izdelka

    100,00€

  • ID dražbe

    343467

  • Vrsta dražbe

    Zasebna dražba

  • Vrednost ponudbe

    4 Kovanci Daxdi

  • Začetna cena

    1,00€

Statistika zadnjih 15 dni

  • Povprečno število udeležencev

    2 Uporabniki

  • Povprečni znesek ponudb, ki so jih opravili zmagovalci

    0 Kovanci Daxdi

  • Povprečni objavljeni časi v tednu

    0.07 Krat

  • Povprečna končna cena

    0,46€

  • Povprečni prihranki zmagovalcev

    99,93€

  • Povprečna poraba zmagovalcev

    0,00€

Najnovejši zmagovalci

  • 0.46€

    2026-08-26 05:04:59

  • 0.21€

    2026-06-28 18:51:35

  • 0.60€

    2026-05-30 10:58:16

  • 0.38€

    2026-05-17 12:52:16

Ladijski promet

Izdelek bo odstavljen v največ 24 urah, ko boste zmagali in plačali dražbo.

Izdelek na dražbi je na voljo, da se zamenja za svojo denarno vrednost

Če želite več informacij o dobavi ali zamenjavi za njihovo denarno vrednost, se lahko posvetujte s pogostimi vprašanji ali odprete podporno vozovnico

Nakup izdelka

Ta izdelek lahko kupite v vsakem trenutku, če ste na to dražbo predložili ponudbe, se bo vrednost ponudb odštela od končne cene izdelka.

Xiaomi Redmi A5 Gold 128 GB 4 GB RAM

Redmi A5 je vstopni pametni telefon podjetja Xiaomi, ki združuje sodoben dizajn z izstopajočimi funkcijami po dostopni ceni.

Opremljen je s tekočim zaslonom s frekvenco osveževanja 120 Hz, dolgo avtonomijo in 32 MP kamero, kar ga naredi idealnega za vsakodnevno uporabo.

Tekoč in potopni zaslon Njegov 6,88-palčni HD+ zaslon ponuja obsežno vizualno izkušnjo z adaptivno frekvenco osveževanja do 120 Hz.

Popoln je za branje, gledanje videov ali igranje iger, tudi na prostem, zahvaljujoč 450 nitom svetlosti.

Poleg tega ima trojno TÜV Rheinland certifikacijo za zaščito vida, z nizko modro svetlobo in brez utripanja.

Dvojna kamera z AI 32 MP Zajemite jasne in svetle slike tudi ponoči s svojo glavno 32 MP kamero z dodatno lečo in nočnim načinom.

Sprednja 8 MP kamera ponuja jasne selfije in portretni način z učinki zameglitve.

Prav tako omogoča snemanje videov v Full HD (1080p pri 30 fps), kar je idealno za družbena omrežja ali videoklice.

Učinkovit in tekoč učinek S procesorjem octa-core UNISOC T7250 in možnostmi 3 GB ali 4 GB RAM (virtualno razširljiv do 8 GB) Redmi A5 ponuja tekoč učinek za vsakodnevne naloge, brskanje, aplikacije in multimedijo.

Njegov pomnilnik do 128 GB je razširljiv s kartico microSD.

Baterija dolge življenjske dobe Zahvaljujoč bateriji 5200 mAh in hitro polnjenje 15 W boste imeli energijo za ves dan.

Idealno za uporabnike, ki potrebujejo avtonomijo brez stalne odvisnosti od polnilnika.

Sodoben in praktičen dizajn Na voljo v več barvah, kot so črna, modra ali zelena, Redmi A5 predstavlja dizajn s ravnimi robovi in izpostavljenim modulom kamere, kar mu daje eleganten in sodoben videz.

Poleg tega ima stransko odklepanje s prstnim odtisom in prepoznavanje obraza z AI.

Popolna povezljivost in posodobljen sistem Združljiv je z 4G omrežji, dvopasovnim Wi-Fi, Bluetooth 5.2 in večpasovnim GPS-om.

Vključuje USB-C priključek in 3,5 mm priključek za slušalke.

Prihaja z Android 15 (Go Edition), optimiziranim za hitro delovanje in posodobljenim več kot 36 mesecev.

Daxdi

Daxdi.com Cookies

V Daxdi.com uporabljamo piškotke (tehnične in profilne piškotke, tako naše kot tretje osebe), da vam zagotovimo boljšo spletno izkušnjo in vam pošljemo prilagojena spletna komercialna sporočila v skladu z vašimi željami. Če izberete nadaljevanje ali dostop do kakršne koli vsebine na naši spletni strani, ne da bi prilagodili svoje izbire, se strinjate z uporabo piškotkov.

Za več informacij o naši politiki piškotkov in o tem, kako zavrniti piškotke

dostop do tega.

Nastavitve

Nadaljuj