Daxdi now accepts payments with Bitcoin

Skrivnostna dražba: Xiaomi 15 Ultra Black 512 GB 16 GB RAM

Dražba se samodejno zapre, ko uporabnik doseže skrito skrivnostno ceno.

Skrivnostna dražba

Dražba se samodejno zapre, ko uporabnik doseže skrito skrivnostno ceno.

Skrivnostna cena: € ??.??

Skrivnostna cena še ni dosežena.

Trenutna cena

2,00€ 3,00€

2,12€

Najnovejšo ponudbo je Kazibwemariana Za 2,12€
Najnovejše ponudbe
Kazibwemariana
2,12€
IrmasmithVi
2,11€
Kazibwemariana
2,10€
Podatki o dražbi

Vrednost izdelka

Prihranke

Vrednost ponudbe

1.631,00€

1.628,88€

4

Najnovejšo ponudbo je Kazibwemariana Za 2,12€

Informacije o dražbi

  • Trenutna cena

    2,12€

  • Vrednost izdelka

    1.631,00€

  • ID dražbe

    340300

  • Vrsta dražbe

    Skrivnostna dražba

  • Vrednost ponudbe

    4 Kovanci Daxdi

  • Začetna cena

    0,00€

Statistika zadnjih 15 dni

  • Povprečno število udeležencev

    721 Uporabniki

  • Povprečni znesek ponudb, ki so jih opravili zmagovalci

    4 Ponudbe

  • Povprečni objavljeni časi v tednu

    0.07 Krat

  • Povprečna končna cena

    15,73€

  • Povprečni prihranki zmagovalcev

    1.630,93€

  • Povprečna poraba zmagovalcev

    0,32€

Najnovejši zmagovalci

  • mugur10

    15.73€

    2026-08-23 12:06:33

  • Baronemanfr

    0.53€

    2026-08-08 21:44:03

  • GeneBonel

    3.80€

    2026-07-26 11:13:10

  • Octaviapascu

    1.73€

    2026-07-26 05:40:10

Ladijski promet

Izdelek bo odstavljen v največ 24 urah, ko boste zmagali in plačali dražbo.

Izdelek na dražbi je na voljo, da se zamenja za svojo denarno vrednost

Za več informacij o dobavi izdelkov ali njihovi zamenjavi za vrednost denarja se lahko posvetujte s pogostimi vprašanji ali odprete podporno vozovnico

Nakup izdelka

Ta izdelek lahko kupite v vsakem trenutku, če ste na to dražbo predložili ponudbe, se bo vrednost ponudb odštela od končne cene izdelka.

Xiaomi 15 Ultra Black 512 GB 16 GB RAM

Značilnosti Simetrična estetika.

Klasična zasnova.

Nadaljevanje premium zasnove, navdihnjene s kamerami in retro filmsko estetiko.

Povsem nova zasnova brez priključkov na zgornjem okvirju ter ukrivljen obod na vseh štirih straneh še dodatno izboljšujeta zanesljivost in otip.

Poklon klasikam z inovacijami.

Struktura Xiaomi Guardian: Bolj odporna na padce in obrabo.

Xiaomi 15 Ultra ima najnovejšo strukturo Xiaomi Guardian, zasnovano z izjemnimi podrobnostmi, kot je nov okvir iz aluminija visoke trdnosti, zasnova kamere zaščitena s steklom Corning® Gorilla® Glass 7i in odporna zadnja stran, kar uporabnikom zagotavlja bolj zanesljivo izkušnjo.

Elitna fotografija.

Zahvaljujoč strateškemu sodelovanju med Xiaomi in Leico pri optičnem oblikovanju, premikamo meje "svetlobe, hitrosti in razdalje", da se prepričamo, da nikoli ne zamudite pomembnega trenutka.

Ekskluzivna optična zasnova: Obvladajte svetlobo z lahkoto.

Na podlagi prednosti in tehnologije ultra slike prejšnjih generacij so bili optični procesi popolnoma optimizirani.

Zdaj ponuja čistejšo sliko in natančnejše izražanje svetlobe in senc.

Leča f/1.63 Summilux: Jasne in podrobne nočne prizore.

Glavna Leica kamera 1".

Glavna kamera Xiaomi 15 Ultra ponuja optično lečo Leica Summilux 23 mm, senzor slike 1" in izjemno optično zasnovo za dosego osupljivega delovanja pri nočnih posnetkih ter obnavljanje realizma nočne urbane fotografije.

Velik senzor slike 1/1,4": Odlična perspektiva.

Ultrateleobjektiv Leica 200 MP.

Ultrateleobjektiv Leica 200 MP predstavlja nov vrhunec v mobilni optiki, izkušnjo s teleobjektivom vodilne v industriji.

Sistem štirih kamer Leica najnovejše generacije: Velika odprtina pri vseh goriščnih razdaljah.

S premagovanjem prostorskih omejitev boste imeli kompozicijo brez truda na dosegu roke.

Zahvaljujoč odličnemu optičnemu zoomu od 14 do 200 mm, Xiaomi 15 Ultra ponuja še močnejšo fotografsko izkušnjo pri vseh goriščnih razdaljah.

Neprekinjeno mojstrsko portretiranje: Ujemite evokativne portrete.

Mojstrski portret v Xiaomi 15 Ultra podpira neprekinjeno prilagajanje goriščne razdalje od 23 do 135 mm.

Skupaj z velikimi odprtinami pri vseh goriščnih razdaljah, Xiaomi 15 Ultra omogoča fleksibilne prilagoditve kompozicije tudi pri slabši svetlobi, za mojstrske portrete.

Video postprodukcija na ravni strokovnjaka: Snemanje Log videa 10 bitov pri vseh goriščnih razdaljah.

Za profesionalce, Xiaomi 15 Ultra podpira snemanje Log 4K videa pri 60 fps pri vseh goriščnih razdaljah.

Kot partner ACES, Xiaomi 15 Ultra uporabnikom ponuja bolj profesionalno izkušnjo barv.

Filmska upočasnjena 4K pri 120 fps*: Odkrijte nove možnosti videografije.

Naprava Xiaomi 15 Ultra podpira snemanje filmskega videa 4K pri 120 fps, tako z glavno kamero 23 mm kot z periskopskim teleobjektivom 100 mm, kar odklepa nove kote in ponuja osupljivo videografsko izkušnjo.

* Xiaomi 15 Ultra podpira snemanje videa 4K pri 120 fps in lahko doseže učinke upočasnjenega posnetka z nastavitvijo hitrosti predvajanja v postprodukciji.

Stabilno snemanje videa: Ultra stabilizacija slike.

Glavna kamera Xiaomi 15 Ultra ima OIS s 4 osmi in EIS večjega formata za izboljšanje stabilizacije.

Ponuja izboljšano snemanje, s kompenzacijo dihanja in nepravilnosti ostr

Daxdi

Daxdi.com Cookies

V Daxdi.com uporabljamo piškotke (tehnične in profilne piškotke, tako naše kot tretje osebe), da vam zagotovimo boljšo spletno izkušnjo in vam pošljemo prilagojena spletna komercialna sporočila v skladu z vašimi željami. Če izberete nadaljevanje ali dostop do kakršne koli vsebine na naši spletni strani, ne da bi prilagodili svoje izbire, se strinjate z uporabo piškotkov.

Za več informacij o naši politiki piškotkov in o tem, kako zavrniti piškotke

dostop do tega.

Nastavitve

Nadaljuj