Daxdi now accepts payments with Bitcoin

Skrivnostna dražba: Tamron A041E - 15-30mm F28 Di VC USD G2 - Canon

Dražba se samodejno zapre, ko uporabnik doseže skrito skrivnostno ceno.

Skrivnostna dražba

Dražba se samodejno zapre, ko uporabnik doseže skrito skrivnostno ceno.

Skrivnostna cena: € ??.??

Skrivnostna cena še ni dosežena.

Trenutna cena

6,00€ 7,00€

6,23€

Najnovejšo ponudbo je OdegrootYal Za 6,23€
Najnovejše ponudbe
OdegrootYal
6,23€
Beahancortn
6,22€
Robbiemugis
6,21€
Podatki o dražbi

Vrednost izdelka

Prihranke

Vrednost ponudbe

1.824,90€

1.818,67€

3

Najnovejšo ponudbo je OdegrootYal Za 6,23€

Informacije o dražbi

  • Trenutna cena

    6,23€

  • Vrednost izdelka

    1.824,90€

  • ID dražbe

    338146

  • Vrsta dražbe

    Skrivnostna dražba

  • Vrednost ponudbe

    3 Kovanci Daxdi

  • Začetna cena

    0,00€

Statistika zadnjih 15 dni

  • Povprečno število udeležencev

    0 Uporabniki

  • Povprečni znesek ponudb, ki so jih opravili zmagovalci

    0 Ponudbe

  • Povprečni objavljeni časi v tednu

    0 Krat

  • Povprečna končna cena

    0,00€

  • Povprečni prihranki zmagovalcev

    1.824,90€

  • Povprečna poraba zmagovalcev

    0,00€

Najnovejši zmagovalci

  • Sveinungi13

    5.48€

    2026-08-12 02:18:07

  • lucakoriseva

    11.56€

    2026-07-02 05:34:41

  • Villasenora

    6.14€

    2026-06-29 04:32:08

  • Radimkralicek

    1.64€

    2026-06-27 09:05:54

Ladijski promet

Izdelek bo odstavljen v največ 24 urah, ko boste zmagali in plačali dražbo.

Izdelek na dražbi je na voljo, da se zamenja za svojo denarno vrednost

Za več informacij o dobavi izdelkov ali njihovi zamenjavi za vrednost denarja se lahko posvetujte s pogostimi vprašanji ali odprete podporno vozovnico

Nakup izdelka

Ta izdelek lahko kupite v vsakem trenutku, če ste na to dražbo predložili ponudbe, se bo vrednost ponudb odštela od končne cene izdelka.

Tamron A041E - 15-30mm F28 Di VC USD G2 - Canon

Tamron A041E Objektiv 15-30mm F2'8 Di VC USD G2 za Canon.

Tamron SP 15-30mm F2.8 Di VC USD G2 (model A041) je širokokotni objektiv z največjo kakovostjo slike, s katerim lahko ujamete vse, kar vidite.

Z uporabo posebnih steklenih materialov in asferičnih elementov v novem modelu A041 so Tamronovi inženirji dodatno zmanjšali popačenje in stransko kromatsko aberacijo, ki sta pogosto težava pri fotografiranju v širokem kotu.

Objektiv ima tudi trojno prevleko, ki jo sestavljajo novo razvita prevleka AX (eXpand Anti-reflection) ter prevleki eBAND (Extended Bandwidth Angular Dependency) in BBAR (Broadband Anti-Reflection), ki skupaj zagotavljajo ostre in jasne slike tudi na obrobnih območjih.

Objektiv A041 ima zelo natančno tehnologijo AF in zmogljiv mehanizem VC (Vibration Compensation).

Daxdi

Daxdi.com Cookies

V Daxdi.com uporabljamo piškotke (tehnične in profilne piškotke, tako naše kot tretje osebe), da vam zagotovimo boljšo spletno izkušnjo in vam pošljemo prilagojena spletna komercialna sporočila v skladu z vašimi željami. Če izberete nadaljevanje ali dostop do kakršne koli vsebine na naši spletni strani, ne da bi prilagodili svoje izbire, se strinjate z uporabo piškotkov.

Za več informacij o naši politiki piškotkov in o tem, kako zavrniti piškotke

dostop do tega.

Nastavitve

Nadaljuj