Daxdi now accepts payments with Bitcoin

Skrivnostna dražba: Specialized Turbo Creo 2 Expert Gravel Electric Bike

Dražba se samodejno zapre, ko uporabnik doseže skrito skrivnostno ceno.

Skrivnostna dražba

Dražba se samodejno zapre, ko uporabnik doseže skrito skrivnostno ceno.

Skrivnostna cena: € ??.??

Skrivnostna cena še ni dosežena.

Trenutna cena

5,00€ 6,00€

5,08€

Najnovejšo ponudbo je antonija01 Za 5,08€
Najnovejše ponudbe
antonija01
5,08€
borerayla
5,07€
mosesdube
5,06€
Podatki o dražbi

Vrednost izdelka

Prihranke

Vrednost ponudbe

8.500,00€

8.494,92€

4

Najnovejšo ponudbo je antonija01 Za 5,08€

Informacije o dražbi

  • Trenutna cena

    5,08€

  • Vrednost izdelka

    8.500,00€

  • ID dražbe

    339623

  • Vrsta dražbe

    Skrivnostna dražba

  • Vrednost ponudbe

    4 Kovanci Daxdi

  • Začetna cena

    0,00€

Statistika zadnjih 15 dni

  • Povprečno število udeležencev

    0 Uporabniki

  • Povprečni znesek ponudb, ki so jih opravili zmagovalci

    0 Ponudbe

  • Povprečni objavljeni časi v tednu

    0 Krat

  • Povprečna končna cena

    0,00€

  • Povprečni prihranki zmagovalcev

    8.500,00€

  • Povprečna poraba zmagovalcev

    0,00€

Najnovejši zmagovalci

  • Hector70Tex

    1.02€

    2026-08-18 07:48:27

  • VluongBá

    14.34€

    2026-08-19 01:36:45

  • vladlen13

    13.29€

    2026-08-09 09:10:08

  • Nfedoseevi

    69.91€

    2026-08-08 05:40:45

Ladijski promet

Izdelek bo odstavljen v največ 24 urah, ko boste zmagali in plačali dražbo.

Izdelek na dražbi je na voljo, da se zamenja za svojo denarno vrednost

Za več informacij o dobavi izdelkov ali njihovi zamenjavi za vrednost denarja se lahko posvetujte s pogostimi vprašanji ali odprete podporno vozovnico

Nakup izdelka

Ta izdelek lahko kupite v vsakem trenutku, če ste na to dražbo predložili ponudbe, se bo vrednost ponudb odštela od končne cene izdelka.

Specialized Turbo Creo 2 Expert Gravel Electric Bike

Specialized Turbo Creo 2 Expert predefinira električni gravel z lahkim FACT 11r ogljikovim okvirjem, ki združuje moč in doseg za vse poti.

Motor SL 1.2 zagotavlja 320 W in 50 Nm za doseg do 190 km z baterijo 320 Wh.

Vključuje Future Shock 3.0 z 20 mm hodom, 12‑stopenjsko elektronsko prestavljanje Shimano GRX Di2 RX825, karbonska kolesa Roval Terra C in pnevmatike Tracer TLR 700x50c, vse upravlja MasterMind TCU preko aplikacije Specialized.

Daxdi

Daxdi.com Cookies

V Daxdi.com uporabljamo piškotke (tehnične in profilne piškotke, tako naše kot tretje osebe), da vam zagotovimo boljšo spletno izkušnjo in vam pošljemo prilagojena spletna komercialna sporočila v skladu z vašimi željami. Če izberete nadaljevanje ali dostop do kakršne koli vsebine na naši spletni strani, ne da bi prilagodili svoje izbire, se strinjate z uporabo piškotkov.

Za več informacij o naši politiki piškotkov in o tem, kako zavrniti piškotke

dostop do tega.

Nastavitve

Nadaljuj