Prihranite 356,01€
- Daxdi asistent
Izberite svojo celino, če želite prikazati države in jezike.
Vaša registrirana valuta je eur vse transakcije v Daxdi bodo potekale v tej valuti.
Trenutni čas strežnikov Daxdi 02-09-2026 08:27:22 (CEST)
Trenutno imate loterija krediti na vašem računu
Imate 0 Kovanci Daxdi na vašem računu.
Če želite spremeniti svojo državo in jezik, izberite svojo celino.
Daxdi now accepts payments with Bitcoin
Prihranite 356,01€
| 16:57:02 | Ejler16Kirk | 3,99€ |
| 16:15:03 | Aleksej26Ja | 0,00€ |
| 13:40:02 | Aribashirian | 0,00€ |
| 13:24:02 | Eduardhornicek | 0,00€ |
| 12:28:02 | Omari39 | 0,00€ |
| 11:02:02 | Sipmarta | 0,00€ |
| 09:21:01 | Ejler16Kirk | 0,00€ |
| 05:54:02 | elwin11 | 0,00€ |
| 16:57:02 | Ejler16Kirk | 3,99€ |
| 16:15:03 | Aleksej26Ja | 0,00€ |
| 13:40:02 | Aribashirian | 0,00€ |
| 13:24:02 | Eduardhornicek | 0,00€ |
| 12:28:02 | Omari39 | 0,00€ |
| 11:02:02 | Sipmarta | 0,00€ |
| 09:21:01 | Ejler16Kirk | 0,00€ |
| 05:54:02 | elwin11 | 0,00€ |
3,99€
360,00€
338980
Zasebna dražba
4 Kovanci Daxdi
4,00€
0 Uporabniki
0 Kovanci Daxdi
0 Krat
0,00€
360,00€
0,00€
0.33€
2026-05-16 05:37:02
3.07€
2026-05-04 22:18:10
0.81€
2026-04-16 09:19:49
0.81€
2026-03-19 03:36:53
Izdelek bo odstavljen v največ 24 urah, ko boste zmagali in plačali dražbo.
Izdelek na dražbi je na voljo, da se zamenja za svojo denarno vrednost
Če želite več informacij o dobavi ali zamenjavi za njihovo denarno vrednost, se lahko posvetujte s pogostimi vprašanji ali odprete podporno vozovnico
Ta izdelek lahko kupite v vsakem trenutku, če ste na to dražbo predložili ponudbe, se bo vrednost ponudb odštela od končne cene izdelka.
Rommelsbacher Cg 2308-tc električni žar nudi izhod 2000 W in površino iz SCHOTT Ceran stekla 360 x 270 mm, kar zagotavlja natančno, enakomerno toploto za dosledne rezultate.
Senzorične tipke in LED zaslon poenostavijo uporabo, medtem ko zaščita pred pregrevanjem in samodejni izklop povečata varnost.
Nerjaveče jeklo in črna obdelava, trdna podstavek in kabel dolg 1,5 m poudarjajo nemško kakovost in vzdržljivost ter jo naredijo idealno za zapenjanje mesa, kuhanje zelenjave ali vzdrževanje hrane pri pravi temperaturi z zanesljivo toploto.

Daxdi nov spletni dražbe svet, največja dražba hiša na svetu, veliko različnih vrst dražb, nove dražbe vsakih 5 minut, in več kot 3 milijone uporabnikov registriran do 2026
Nisi še član Daxdija?

Daxdi nov spletni dražbe svet, največja dražba hiša na svetu, veliko različnih vrst dražb, nove dražbe vsakih 5 minut, in več kot 3 milijone uporabnikov registriran do 2026
Nisi še član Daxdija?

V Daxdi.com uporabljamo piškotke (tehnične in profilne piškotke, tako naše kot tretje osebe), da vam zagotovimo boljšo spletno izkušnjo in vam pošljemo prilagojena spletna komercialna sporočila v skladu z vašimi željami. Če izberete nadaljevanje ali dostop do kakršne koli vsebine na naši spletni strani, ne da bi prilagodili svoje izbire, se strinjate z uporabo piškotkov.
Za več informacij o naši politiki piškotkov in o tem, kako zavrniti piškotke
NadaljujSpoštujemo vaše pravice do zasebnosti, lahko se odločite, da boste onemogočili zbiranje podatkov za določene storitve. Vendar pa lahko to, da te storitve ne dovolite, vpliva na vaše izkušnje.
Daxdi.© 2026 Vse pravice pridržane.