Daxdi now accepts payments with Bitcoin

Skrivnostna dražba: Rolex Sky-Dweller Gold

Dražba se samodejno zapre, ko uporabnik doseže skrito skrivnostno ceno.

Skrivnostna dražba

Dražba se samodejno zapre, ko uporabnik doseže skrito skrivnostno ceno.

Skrivnostna cena: € ??.??

Skrivnostna cena še ni dosežena.

Trenutna cena

12,00€ 13,00€

12,06€

Najnovejšo ponudbo je xkjarrs Za 12,06€
Najnovejše ponudbe
xkjarrs
12,06€
AgnespagesN
12,05€
Losekanndania
12,04€
Podatki o dražbi

Vrednost izdelka

Prihranke

Vrednost ponudbe

45.058,50€

45.046,44€

9

Najnovejšo ponudbo je xkjarrs Za 12,06€

Informacije o dražbi

  • Trenutna cena

    12,06€

  • Vrednost izdelka

    45.058,50€

  • ID dražbe

    337425

  • Vrsta dražbe

    Skrivnostna dražba

  • Vrednost ponudbe

    9 Kovanci Daxdi

  • Začetna cena

    0,00€

Statistika zadnjih 15 dni

  • Povprečno število udeležencev

    0 Uporabniki

  • Povprečni znesek ponudb, ki so jih opravili zmagovalci

    0 Ponudbe

  • Povprečni objavljeni časi v tednu

    0 Krat

  • Povprečna končna cena

    0,00€

  • Povprečni prihranki zmagovalcev

    45.058,50€

  • Povprečna poraba zmagovalcev

    0,00€

Najnovejši zmagovalci

  • Raisaweinhage

    25.68€

    2026-08-16 08:31:14

  • Bergfinnsalida

    34.30€

    2026-08-08 22:22:58

  • Steinbergslar

    17.22€

    2026-06-28 14:15:38

  • clercdanielle

    33.21€

    2026-06-28 03:15:31

Ladijski promet

Izdelek bo odstavljen v največ 24 urah, ko boste zmagali in plačali dražbo.

Izdelek na dražbi je na voljo, da se zamenja za svojo denarno vrednost

Za več informacij o dobavi izdelkov ali njihovi zamenjavi za vrednost denarja se lahko posvetujte s pogostimi vprašanji ali odprete podporno vozovnico

Nakup izdelka

Ta izdelek lahko kupite v vsakem trenutku, če ste na to dražbo predložili ponudbe, se bo vrednost ponudb odštela od končne cene izdelka.

Rolex Sky-Dweller Gold

Rolex OYSTER PERPETUAL SKY-DWELLER
 
 
REFERENCE
326938
BOX MODEL
Oyster, 42 mm, yellow gold
BEZEL
Striated, rotating Rolex Ring Command bidirectional
AIR TIGHTNESS
Tight up to 100 meters / 330 feet
MOVEMENT
Perpetual, mechanical, self-winding, double time zone, annual calendar
CALIBER
9001, Rolex Manufacturing
MARCH RESERVATION
About 72 hours
BRACELET
Oyster, 3 flat links
SPHERE
Black
CERTIFICATION
Superlative Chronometer (COSC + Rolex certification after assembly)
 
SIMPLICITY IS THE MAXIMUM SOPHISTICATION
Synthesis of unmistakable technology protected by eleven and fourteen patents according to the model, the Rolex Sky-Dweller provides those who travel the world with the information necessary to easily locate themselves at a glance.

Presented in 2012, the Sky-Dweller is imposed by its revolutionary conception, reaching the perfect alchemy between technical sophistication and comfort of use.

Daxdi

Daxdi.com Cookies

V Daxdi.com uporabljamo piškotke (tehnične in profilne piškotke, tako naše kot tretje osebe), da vam zagotovimo boljšo spletno izkušnjo in vam pošljemo prilagojena spletna komercialna sporočila v skladu z vašimi željami. Če izberete nadaljevanje ali dostop do kakršne koli vsebine na naši spletni strani, ne da bi prilagodili svoje izbire, se strinjate z uporabo piškotkov.

Za več informacij o naši politiki piškotkov in o tem, kako zavrniti piškotke

dostop do tega.

Nastavitve

Nadaljuj