Daxdi now accepts payments with Bitcoin

Dražbi: Ricoh Theta 360º

Preostali čas

--:--:--

Trenutna cena

5,00€ 6,00€

5,49€

Uporabnik Gabi74Vasil je zmago na dražbi.
Najnovejše ponudbe
Gabi74Vasil
5,49€
Gabi74Vasil
5,49€
Prerad79Sre
5,51€
Podatki o dražbi

Vrednost izdelka

Prihranke

Vrednost kovancev Daxdi

250,45€

244,96€

2

Uporabnik Gabi74Vasil je zmago na dražbi.
Daxdi asistent

Informacije o dražbi

  • Trenutna cena

    5,49€

  • Vrednost izdelka

    250,45€

  • ID dražbe

    339200

  • Vrsta dražbe

    Javna dražba

  • Vrednost ponudbe

    2 Kovanci Daxdi

  • Začetna cena

    15,00€

Statistika zadnjih 15 dni

  • Povprečno število udeležencev

    0 Uporabniki

  • Povprečni znesek ponudb, ki so jih opravili zmagovalci

    0 Kovanci Daxdi

  • Povprečni objavljeni časi v tednu

    0 Krat

  • Povprečna končna cena

    0,00€

  • Povprečni prihranki zmagovalcev

    250,45€

  • Povprečna poraba zmagovalcev

    0,00€

Najnovejši zmagovalci

  • Bonislav86a

    2.05€

    2026-07-24 09:52:29

  • Emilia65Rei

    11.64€

    2026-05-14 17:15:08

  • Ezekielheller

    8.80€

    2026-05-12 10:33:43

  • rozkovanna

    9.48€

    2026-04-30 05:15:16

Ladijski promet

Izdelek bo odstavljen v največ 24 urah, ko boste zmagali in plačali dražbo.

Izdelek na dražbi je na voljo, da se zamenja za svojo denarno vrednost

Če želite več informacij o dobavi ali zamenjavi za njihovo denarno vrednost, se lahko posvetujte s pogostimi vprašanji ali odprete podporno vozovnico

Nakup izdelka

Ta izdelek lahko kupite v vsakem trenutku, če ste na to dražbo predložili ponudbe, se bo vrednost ponudb odštela od končne cene izdelka.

Ricoh Theta 360º

360º Camcorder - Ricoh Theta SC, Full HD, 30 fps, 8 GB, WiFi, Beige
 
Capture photos and videos in Full HD with the 360º camcorder Ricoh Theta SC in beige, a portable camera of attractive design and with WiFi connectivity to share your files easily.

You can also take good quality photos thanks to the CMOS 1 / 2.3 (x2) image sensor.
 
Record video in Full HD and 360º
With the 360º Ricoh Theta SC camcorder you can record video in Full HD / 30 fps.

This will allow you not only to have images of a very high resolution, 4 times higher than that of a Full HD, but the camera will record a total panorama.

There will be no angle to resist it.

In addition, you can take 360º still photos with a resolution of 1920 × 1080 pixels.

A joy.
 
Play the content
You can connect the S camcorder to a compatible iOS or Android phone thanks to the WiFi connection.

With it you can transfer images and configure the camera.
 
Storage and autonomy
Do not worry about space, since this 360º camcorder Ricoh Theta SC has 8 GB of internal storage.

And with the battery you don't play, that's why this camcorder has a built-in lithium-ion battery that lasts about 260 photographs approximately.

Daxdi

Daxdi.com Cookies

V Daxdi.com uporabljamo piškotke (tehnične in profilne piškotke, tako naše kot tretje osebe), da vam zagotovimo boljšo spletno izkušnjo in vam pošljemo prilagojena spletna komercialna sporočila v skladu z vašimi željami. Če izberete nadaljevanje ali dostop do kakršne koli vsebine na naši spletni strani, ne da bi prilagodili svoje izbire, se strinjate z uporabo piškotkov.

Za več informacij o naši politiki piškotkov in o tem, kako zavrniti piškotke

dostop do tega.

Nastavitve

Nadaljuj