Daxdi now accepts payments with Bitcoin

Dražbi: OnePlus 7 PRO 256GB

Preostali čas

--:--:--

Trenutna cena

0,00€ 1,00€

0,03€

Uporabnik Isyagijacqu je zmago na dražbi.
Najnovejše ponudbe
Isyagijacqu
0,03€
Priorogmunds
0,02€
fholmsteinns
0,00€
Podatki o dražbi

Vrednost izdelka

Prihranke

Vrednost kovancev Daxdi

868,70€

868,67€

3

Uporabnik Isyagijacqu je zmago na dražbi.
Udeleženci s sedežem na tej dražbi
1. Priorogmunds
2. Isyagijacqu
3. donrau
4. fholmsteinns

Informacije o dražbi

  • Trenutna cena

    0,03€

  • Vrednost izdelka

    868,70€

  • ID dražbe

    342289

  • Vrsta dražbe

    Zasebna dražba

  • Vrednost ponudbe

    3 Kovanci Daxdi

  • Začetna cena

    0,00€

Statistika zadnjih 15 dni

  • Povprečno število udeležencev

    0 Uporabniki

  • Povprečni znesek ponudb, ki so jih opravili zmagovalci

    0 Kovanci Daxdi

  • Povprečni objavljeni časi v tednu

    0 Krat

  • Povprečna končna cena

    0,00€

  • Povprečni prihranki zmagovalcev

    868,70€

  • Povprečna poraba zmagovalcev

    0,00€

Najnovejši zmagovalci

  • 2.78€

    2026-07-22 12:23:13

  • 3.78€

    2026-03-03 20:24:17

  • 1.12€

    2026-02-19 02:04:53

  • 0.68€

    2025-12-10 17:49:41

Ladijski promet

Izdelek bo odstavljen v največ 24 urah, ko boste zmagali in plačali dražbo.

Izdelek na dražbi je na voljo, da se zamenja za svojo denarno vrednost

Če želite več informacij o dobavi ali zamenjavi za njihovo denarno vrednost, se lahko posvetujte s pogostimi vprašanji ali odprete podporno vozovnico

Nakup izdelka

Ta izdelek lahko kupite v vsakem trenutku, če ste na to dražbo predložili ponudbe, se bo vrednost ponudb odštela od končne cene izdelka.

OnePlus 7 PRO 256GB

Mobile - OnePlus 7 Pro, 6.67 ", QHD + Fluid AMOLED, 12 GB RAM, 256 GB, Triple camera, Nebula blue
 
Powerful, resistant, functional.

The future is now the present.

The OnePlus 7 Pro phone offers you a premium technology so you have a unique experience.

A powerful processor, 4G network, triple camera, etc.

All this and more is what this smartphone offers you.
 
Large screen Fluid AMOLED QHD +
The OnePlus 7 Pro phone features a full 6.67-inch AMOLED display with a QHD + resolution and a refresh rate of 90 Hz.

It will provide you with a truly immersive experience, both for running games with high graphics requirements and for watching movies at very high resolutions.

high.
 
Maximum power and duration
In its chassis you will find the Qualcomm® Snapdragon ™ 855 octa-core processor and 12 GB of RAM so that both the most tedious tasks or multitasking functions do not pose a problem.

The OnePlus 7 Pro phone has a 4000 mAh battery that will last you a whole day.

In addition, with its 256 GB storage you can save all the files you need.
 
Photography without limits!
OnePlus has equipped the phone with a triple camera of 48MP + 16MP + 8MP with optical image stabilization.

With this combination you can take pictures as if it were a SLR camera.

In addition, the 78mm telephoto lens will bring you closer to the action without losing image clarity thanks to its 3X Zoom.

For selfies, the company bets on its new phone for a 16 MP periscope camera.

Daxdi

Daxdi.com Cookies

V Daxdi.com uporabljamo piškotke (tehnične in profilne piškotke, tako naše kot tretje osebe), da vam zagotovimo boljšo spletno izkušnjo in vam pošljemo prilagojena spletna komercialna sporočila v skladu z vašimi željami. Če izberete nadaljevanje ali dostop do kakršne koli vsebine na naši spletni strani, ne da bi prilagodili svoje izbire, se strinjate z uporabo piškotkov.

Za več informacij o naši politiki piškotkov in o tem, kako zavrniti piškotke

dostop do tega.

Nastavitve

Nadaljuj