Daxdi now accepts payments with Bitcoin

Dražba Royale Nitropc Nitro S Pack high-end gaming PC bundle je že končala

Čestitam With,

Uporabnik With je na dražbi zmagala s svojo ponudbo za 48,11€.

48,11€ is the highest not repeated bid on this auction.

Uporabnik With has bought Nitropc Nitro S Pack high-end gaming PC bundle with a total savings of 4.451,89€.

Nitropc Nitro S Pack high-end gaming PC bundle je bila prodana za 48,11€

Vrednost izdelka

4.500,00€

Vrednost ponudbe

9

Končna cena

48,11€

Končni čas

03/09/2026 07:45:42

Seznam vseh oddanih ponudb

Splošne informacije o dražbi

  • Cena dražbe

    48,11€

  • Vrednost izdelka

    29,00€

  • Cena za nakup zdaj

    4.500,00€

  • ID dražbe

    338009

  • Začetni čas

    28/08/2026 22:05:00

  • Končni čas

    03/09/2026 07:45:42

Daxdi

Daxdi.com Cookies

V Daxdi.com uporabljamo piškotke (tehnične in profilne piškotke, tako naše kot tretje osebe), da vam zagotovimo boljšo spletno izkušnjo in vam pošljemo prilagojena spletna komercialna sporočila v skladu z vašimi željami. Če izberete nadaljevanje ali dostop do kakršne koli vsebine na naši spletni strani, ne da bi prilagodili svoje izbire, se strinjate z uporabo piškotkov.

Za več informacij o naši politiki piškotkov in o tem, kako zavrniti piškotke

dostop do tega.

Nastavitve

Nadaljuj