Daxdi now accepts payments with Bitcoin

Dražbi: Mulberry Medium Continental French Purse

Preostali čas

--:--:--

Trenutna cena

34,00€ 35,00€

34,92€

Uporabnik Alexius98 je zmago na dražbi.
Najnovejše ponudbe
Alexius98
34,92€
raymond40
34,93€
denkelutku
34,94€
Podatki o dražbi

Vrednost izdelka

Prihranke

Vrednost kovancev Daxdi

432,15€

397,23€

3

Uporabnik Alexius98 je zmago na dražbi.
Daxdi asistent

Informacije o dražbi

  • Trenutna cena

    34,92€

  • Vrednost izdelka

    432,15€

  • ID dražbe

    339645

  • Vrsta dražbe

    Javna dražba

  • Vrednost ponudbe

    3 Kovanci Daxdi

  • Začetna cena

    35,00€

Statistika zadnjih 15 dni

  • Povprečno število udeležencev

    1806 Uporabniki

  • Povprečni znesek ponudb, ki so jih opravili zmagovalci

    363 Kovanci Daxdi

  • Povprečni objavljeni časi v tednu

    0.13 Krat

  • Povprečna končna cena

    5,60€

  • Povprečni prihranki zmagovalcev

    432,02€

  • Povprečna poraba zmagovalcev

    29,04€

Najnovejši zmagovalci

  • Clarissabuy

    5.60€

    2026-09-02 07:41:10

  • Clarissabuy

    5.60€

    2026-09-02 07:41:10

  • apostolosloos

    29.05€

    2026-08-16 10:53:22

  • arnhildur29

    25.19€

    2026-08-16 09:51:07

Ladijski promet

Izdelek bo odstavljen v največ 24 urah, ko boste zmagali in plačali dražbo.

Izdelek na dražbi je na voljo, da se zamenja za svojo denarno vrednost

Če želite več informacij o dobavi ali zamenjavi za njihovo denarno vrednost, se lahko posvetujte s pogostimi vprašanji ali odprete podporno vozovnico

Nakup izdelka

Ta izdelek lahko kupite v vsakem trenutku, če ste na to dražbo predložili ponudbe, se bo vrednost ponudb odštela od končne cene izdelka.

Mulberry Medium Continental French Purse

Mulberry Srednja celinska francoska torbica.

Klasična in elegantna torbica Medium Continental French Purse je brezčasen slog, ki vključuje prefinjeno izdelavo usnja.

Opremljena je z enajstimi režami za kreditne kartice in predalom z zadrgo ter je idealna za hitre dnevne opravke ali kot lahka večerna torbica.

Kompaktna, brezčasna torbica.

Zapirala se je na eno zaskočno zadrgo.

En glavni predal.

Dva žepa z drsniki.

Enajst rež za kreditne kartice.

En predal z zadrgo in dvema prekatoma.

Medeninasti zaključek.

Podloga iz nappe.

Daxdi

Daxdi.com Cookies

V Daxdi.com uporabljamo piškotke (tehnične in profilne piškotke, tako naše kot tretje osebe), da vam zagotovimo boljšo spletno izkušnjo in vam pošljemo prilagojena spletna komercialna sporočila v skladu z vašimi željami. Če izberete nadaljevanje ali dostop do kakršne koli vsebine na naši spletni strani, ne da bi prilagodili svoje izbire, se strinjate z uporabo piškotkov.

Za več informacij o naši politiki piškotkov in o tem, kako zavrniti piškotke

dostop do tega.

Nastavitve

Nadaljuj