Daxdi now accepts payments with Bitcoin

Dražbi: Marakeş sarı altın bileklik

Preostali čas

--:--:--

Trenutna cena

0,00€ 1,00€

0,02€

Uporabnik Tess35Goffi je zmago na dražbi.
Najnovejše ponudbe
Tess35Goffi
0,02€
kazakovurij
0,00€
Tess35Goffi
0,00€
Podatki o dražbi

Vrednost izdelka

Prihranke

Vrednost kovancev Daxdi

4.819,29€

4.819,27€

5

Uporabnik Tess35Goffi je zmago na dražbi.
Udeleženci s sedežem na tej dražbi
1. GsevillaGas
2. blackfrog320
3. bret18
4. Tess35Goffi
5. kazakovurij

Informacije o dražbi

  • Trenutna cena

    0,02€

  • Vrednost izdelka

    4.819,29€

  • ID dražbe

    340218

  • Vrsta dražbe

    Zasebna dražba

  • Vrednost ponudbe

    5 Kovanci Daxdi

  • Začetna cena

    0,00€

Statistika zadnjih 15 dni

  • Povprečno število udeležencev

    0 Uporabniki

  • Povprečni znesek ponudb, ki so jih opravili zmagovalci

    0 Kovanci Daxdi

  • Povprečni objavljeni časi v tednu

    0 Krat

  • Povprečna končna cena

    0,00€

  • Povprečni prihranki zmagovalcev

    4.819,29€

  • Povprečna poraba zmagovalcev

    0,00€

Najnovejši zmagovalci

  • 1.09€

    2026-04-19 07:49:14

  • 2.75€

    2026-03-03 01:40:19

  • 1.77€

    2026-02-09 18:52:56

  • 4.87€

    2026-01-30 07:44:14

Ladijski promet

Izdelek bo odstavljen v največ 24 urah, ko boste zmagali in plačali dražbo.

Izdelek na dražbi je na voljo, da se zamenja za svojo denarno vrednost

Če želite več informacij o dobavi ali zamenjavi za njihovo denarno vrednost, se lahko posvetujte s pogostimi vprašanji ali odprete podporno vozovnico

Nakup izdelka

Ta izdelek lahko kupite v vsakem trenutku, če ste na to dražbo predložili ponudbe, se bo vrednost ponudb odštela od končne cene izdelka.

Marakeş sarı altın bileklik

Marrakech yellow gold bracelet
 
Iconic collection of luxury jewels, the Marrakech collection made with bobbin threads.

A manual twist of 18kts of gold threads.
Created by hand with the unmatched signature of Marco Bicego with the technique of "corda di chitarra".

Daxdi

Daxdi.com Cookies

V Daxdi.com uporabljamo piškotke (tehnične in profilne piškotke, tako naše kot tretje osebe), da vam zagotovimo boljšo spletno izkušnjo in vam pošljemo prilagojena spletna komercialna sporočila v skladu z vašimi željami. Če izberete nadaljevanje ali dostop do kakršne koli vsebine na naši spletni strani, ne da bi prilagodili svoje izbire, se strinjate z uporabo piškotkov.

Za več informacij o naši politiki piškotkov in o tem, kako zavrniti piškotke

dostop do tega.

Nastavitve

Nadaljuj