Daxdi now accepts payments with Bitcoin

Dražba Royale Louis Vuitton Twist PM x TM bag for summer collection je že končala

Čestitam aryanidewi,

Uporabnik aryanidewi je na dražbi zmagala s svojo ponudbo za 30,85€.

30,85€ is the highest not repeated bid on this auction.

Uporabnik aryanidewi has bought Louis Vuitton Twist PM x TM bag for summer collection with a total savings of 4.069,15€.

Louis Vuitton Twist PM x TM bag for summer collection je bila prodana za 30,85€

Vrednost izdelka

4.100,00€

Vrednost ponudbe

13

Končna cena

30,85€

Končni čas

03/09/2026 07:44:03

Seznam vseh oddanih ponudb

Splošne informacije o dražbi

  • Cena dražbe

    30,85€

  • Vrednost izdelka

    28,00€

  • Cena za nakup zdaj

    4.100,00€

  • ID dražbe

    339120

  • Začetni čas

    31/08/2026 09:05:00

  • Končni čas

    03/09/2026 07:44:03

Daxdi

Daxdi.com Cookies

V Daxdi.com uporabljamo piškotke (tehnične in profilne piškotke, tako naše kot tretje osebe), da vam zagotovimo boljšo spletno izkušnjo in vam pošljemo prilagojena spletna komercialna sporočila v skladu z vašimi željami. Če izberete nadaljevanje ali dostop do kakršne koli vsebine na naši spletni strani, ne da bi prilagodili svoje izbire, se strinjate z uporabo piškotkov.

Za več informacij o naši politiki piškotkov in o tem, kako zavrniti piškotke

dostop do tega.

Nastavitve

Nadaljuj