Daxdi now accepts payments with Bitcoin

Dražba Royale LG V30 - 64GB je že končala

Čestitam Lamtueeu,

Uporabnik Lamtueeu je na dražbi zmagala s svojo ponudbo za 7,85€.

7,85€ is the highest not repeated bid on this auction.

Uporabnik Lamtueeu has bought LG V30 - 64GB with a total savings of 463,70€.

LG V30 - 64GB je bila prodana za 7,85€

Vrednost izdelka

471,55€

Vrednost ponudbe

6

Končna cena

7,85€

Končni čas

29/08/2026 03:22:44

Seznam vseh oddanih ponudb

Splošne informacije o dražbi

  • Cena dražbe

    7,85€

  • Vrednost izdelka

    15,00€

  • Cena za nakup zdaj

    471,55€

  • ID dražbe

    337950

  • Začetni čas

    28/08/2026 21:05:00

  • Končni čas

    29/08/2026 03:22:44

Daxdi

Daxdi.com Cookies

V Daxdi.com uporabljamo piškotke (tehnične in profilne piškotke, tako naše kot tretje osebe), da vam zagotovimo boljšo spletno izkušnjo in vam pošljemo prilagojena spletna komercialna sporočila v skladu z vašimi željami. Če izberete nadaljevanje ali dostop do kakršne koli vsebine na naši spletni strani, ne da bi prilagodili svoje izbire, se strinjate z uporabo piškotkov.

Za več informacij o naši politiki piškotkov in o tem, kako zavrniti piškotke

dostop do tega.

Nastavitve

Nadaljuj