Daxdi now accepts payments with Bitcoin

Dražba Royale La Mer Genaissance The Eye and Expression Cream je že končala

Čestitam gorelsundberg,

Uporabnik gorelsundberg je na dražbi zmagala s svojo ponudbo za 26,95€.

26,95€ is the highest not repeated bid on this auction.

Uporabnik gorelsundberg has bought La Mer Genaissance The Eye and Expression Cream with a total savings of 473,05€.

La Mer Genaissance The Eye and Expression Cream je bila prodana za 26,95€

Vrednost izdelka

500,00€

Vrednost ponudbe

118

Končna cena

26,95€

Končni čas

03/09/2026 07:23:03

Seznam vseh oddanih ponudb

Splošne informacije o dražbi

  • Cena dražbe

    26,95€

  • Vrednost izdelka

    5,00€

  • Cena za nakup zdaj

    500,00€

  • ID dražbe

    339404

  • Začetni čas

    02/09/2026 08:05:00

  • Končni čas

    03/09/2026 07:23:03

Daxdi

Daxdi.com Cookies

V Daxdi.com uporabljamo piškotke (tehnične in profilne piškotke, tako naše kot tretje osebe), da vam zagotovimo boljšo spletno izkušnjo in vam pošljemo prilagojena spletna komercialna sporočila v skladu z vašimi željami. Če izberete nadaljevanje ali dostop do kakršne koli vsebine na naši spletni strani, ne da bi prilagodili svoje izbire, se strinjate z uporabo piškotkov.

Za več informacij o naši politiki piškotkov in o tem, kako zavrniti piškotke

dostop do tega.

Nastavitve

Nadaljuj