Daxdi now accepts payments with Bitcoin

Dražbi: Iphone 17 512GB Lavanda Smartphone with Apple Intelligence

Preostali čas

--:--:--

Trenutna cena

10,00€ 11,00€

10,67€

Uporabnik winston76 je zmago na dražbi.
Najnovejše ponudbe
winston76
10,67€
dufthakurkris
10,68€
XstewartYou
10,69€
Podatki o dražbi

Vrednost izdelka

Prihranke

Vrednost kovancev Daxdi

1.200,00€

1.189,33€

0

Uporabnik winston76 je zmago na dražbi.
Daxdi asistent

Informacije o dražbi

  • Trenutna cena

    10,67€

  • Vrednost izdelka

    1.200,00€

  • ID dražbe

    343815

  • Vrsta dražbe

    Javna dražba

  • Vrednost ponudbe

    0 Kovanci Daxdi

  • Začetna cena

    12,00€

Statistika zadnjih 15 dni

  • Povprečno število udeležencev

    0 Uporabniki

  • Povprečni znesek ponudb, ki so jih opravili zmagovalci

    0 Kovanci Daxdi

  • Povprečni objavljeni časi v tednu

    0 Krat

  • Povprečna končna cena

    0,00€

  • Povprečni prihranki zmagovalcev

    1.200,00€

  • Povprečna poraba zmagovalcev

    0,00€

Najnovejši zmagovalci

  • HkocmanVrza

    0.10€

    2026-07-25 23:16:21

  • abelmartens

    4.87€

    2026-06-30 15:05:03

  • tiaspinka

    11.05€

    2026-05-09 08:57:29

  • KramerPieper

    9.59€

    2026-04-02 10:43:48

Ladijski promet

Izdelek bo odstavljen v največ 24 urah, ko boste zmagali in plačali dražbo.

Izdelek na dražbi je na voljo, da se zamenja za svojo denarno vrednost

Če želite več informacij o dobavi ali zamenjavi za njihovo denarno vrednost, se lahko posvetujte s pogostimi vprašanji ali odprete podporno vozovnico

Nakup izdelka

Ta izdelek lahko kupite v vsakem trenutku, če ste na to dražbo predložili ponudbe, se bo vrednost ponudb odštela od končne cene izdelka.

Iphone 17 512GB Lavanda Smartphone with Apple Intelligence

Iphone 17 512GB Lavanda združuje eleganten dizajn z A19 čipom, ki ga poganja Apple Intelligence na iOS 26.

6,3-palčni zaslon Super Retina XDR z ProMotion doseže do 3.000 nitov in zahvaljujoč Ceramic Shield 2 nudi tri-krat večjo vzdržljivost.

Kamera 48 MP Dual Fusion snima video v 4K HDR, vključuje 18 MP sprednjo kamero z Center Stage in podpira do 30 ur delovanja z baterijo.

Daxdi

Daxdi.com Cookies

V Daxdi.com uporabljamo piškotke (tehnične in profilne piškotke, tako naše kot tretje osebe), da vam zagotovimo boljšo spletno izkušnjo in vam pošljemo prilagojena spletna komercialna sporočila v skladu z vašimi željami. Če izberete nadaljevanje ali dostop do kakršne koli vsebine na naši spletni strani, ne da bi prilagodili svoje izbire, se strinjate z uporabo piškotkov.

Za več informacij o naši politiki piškotkov in o tem, kako zavrniti piškotke

dostop do tega.

Nastavitve

Nadaljuj