Daxdi now accepts payments with Bitcoin

Dražba Royale Huawei P40 Pro je že končala

Čestitam kaianolan,

Uporabnik kaianolan je na dražbi zmagala s svojo ponudbo za 17,80€.

17,80€ is the highest not repeated bid on this auction.

Uporabnik kaianolan has bought Huawei P40 Pro with a total savings of 1.196,71€.

Huawei P40 Pro je bila prodana za 17,80€

Vrednost izdelka

1.214,51€

Vrednost ponudbe

7

Končna cena

17,80€

Končni čas

02/09/2026 07:55:03

Seznam vseh oddanih ponudb

Splošne informacije o dražbi

  • Cena dražbe

    17,80€

  • Vrednost izdelka

    20,00€

  • Cena za nakup zdaj

    1.214,51€

  • ID dražbe

    338290

  • Začetni čas

    29/08/2026 05:05:00

  • Končni čas

    02/09/2026 07:55:03

Daxdi

Daxdi.com Cookies

V Daxdi.com uporabljamo piškotke (tehnične in profilne piškotke, tako naše kot tretje osebe), da vam zagotovimo boljšo spletno izkušnjo in vam pošljemo prilagojena spletna komercialna sporočila v skladu z vašimi željami. Če izberete nadaljevanje ali dostop do kakršne koli vsebine na naši spletni strani, ne da bi prilagodili svoje izbire, se strinjate z uporabo piškotkov.

Za več informacij o naši politiki piškotkov in o tem, kako zavrniti piškotke

dostop do tega.

Nastavitve

Nadaljuj