Daxdi now accepts payments with Bitcoin

Premijska dražba HP Victus 15 fa0059ns i5 je že končala

Ta dražba Premium HP Victus 15 fa0059ns i5 je že končala

Čestitam Overgaard-Bang,

Uporabnik Overgaard-Bang je na dražbi zmagala s svojo ponudbo za 0,03€.

Uporabnik Overgaard-Bang ima skupni prihranek na tej dražbi 648,97€.

V HP Victus 15 fa0059ns i5 je bila prodana za 0,03€

Vrednost izdelka

649,00€

Vrednost ponudbe

7

Končna cena

0,03€

Končni čas

05/09/2026 13:20:04

Seznam vseh oddanih ponudb

Splošne informacije o dražbi

  • Cena dražbe

    0,03€

  • Vrednost izdelka

    10,00€

  • Cena za nakup zdaj

    649,00€

  • ID dražbe

    341264

  • Začetni čas

    04/09/2026 05:05:00

  • Končni čas

    05/09/2026 13:20:04

Daxdi

Daxdi.com Cookies

V Daxdi.com uporabljamo piškotke (tehnične in profilne piškotke, tako naše kot tretje osebe), da vam zagotovimo boljšo spletno izkušnjo in vam pošljemo prilagojena spletna komercialna sporočila v skladu z vašimi željami. Če izberete nadaljevanje ali dostop do kakršne koli vsebine na naši spletni strani, ne da bi prilagodili svoje izbire, se strinjate z uporabo piškotkov.

Za več informacij o naši politiki piškotkov in o tem, kako zavrniti piškotke

dostop do tega.

Nastavitve

Nadaljuj