Daxdi now accepts payments with Bitcoin

Dražbi: HP Pavilion X360 14

Preostali čas

--:--:--

Trenutna cena

19,00€ 20,00€

19,98€

Uporabnik Thomasloffler je zmago na dražbi.
Najnovejše ponudbe
Thomasloffler
19,98€
Dagmeyelvar
19,99€
eftimia31
0,00€
Podatki o dražbi

Vrednost izdelka

Prihranke

Vrednost kovancev Daxdi

1.046,85€

1.026,87€

4

Uporabnik Thomasloffler je zmago na dražbi.
Udeleženci s sedežem na tej dražbi
1. Torbendall
2. ShammesAlbi
3. Dagmeyelvar
4. Thomasloffler
5. schimmeldave
6. JboulangerV
7. bellapahajoki
8. datholmen
9. eftimia31

Informacije o dražbi

  • Trenutna cena

    19,98€

  • Vrednost izdelka

    1.046,85€

  • ID dražbe

    342136

  • Vrsta dražbe

    Zasebna dražba

  • Vrednost ponudbe

    4 Kovanci Daxdi

  • Začetna cena

    20,00€

Statistika zadnjih 15 dni

  • Povprečno število udeležencev

    2 Uporabniki

  • Povprečni znesek ponudb, ki so jih opravili zmagovalci

    0 Kovanci Daxdi

  • Povprečni objavljeni časi v tednu

    0.07 Krat

  • Povprečna končna cena

    1,18€

  • Povprečni prihranki zmagovalcev

    1.046,78€

  • Povprečna poraba zmagovalcev

    0,00€

Najnovejši zmagovalci

  • 1.18€

    2026-08-30 10:20:53

  • 4.59€

    2026-07-04 08:37:19

  • 3.58€

    2026-05-23 22:18:05

  • 1.99€

    2026-05-17 15:01:50

Ladijski promet

Izdelek bo odstavljen v največ 24 urah, ko boste zmagali in plačali dražbo.

Izdelek na dražbi je na voljo, da se zamenja za svojo denarno vrednost

Če želite več informacij o dobavi ali zamenjavi za njihovo denarno vrednost, se lahko posvetujte s pogostimi vprašanji ali odprete podporno vozovnico

Nakup izdelka

Ta izdelek lahko kupite v vsakem trenutku, če ste na to dražbo predložili ponudbe, se bo vrednost ponudb odštela od končne cene izdelka.

HP Pavilion X360 14

HP Pavilion X360 14-CD0013NS, I7-8550U, 8GB, 256GB SSD, VGA4GB, 14``, Windows 10 Notebook
 
HP Pavilion X360 14-CD0013NS, I7-8550U, 8GB, 256GB SSD, VGA4GB, 14``, Windows 10 Notebook:
The HP Pavilion x360 14-CD0013NS laptop meets all the requirements for everyday functions, thanks to its Intel Core i7-8550U processor, with an 8GB RAM and its 256GB SSD hard drive.
 
CHARACTERISTICS
Intel Core i7 8550U processor
4 GHz processor speed
8 MB cache
Windows 10 Home operating system
Screen size 14 in2
Resolution 1920x1080 pixels
8 GB Ram memory
Hard Disk Type: SSD
Capacity: 256 GB
NVIDIA card type
GeForce MX130 graphics processor
Dimensions 32.3 x 2 x 22.4 cm
Weight 1.6 kg

Daxdi

Daxdi.com Cookies

V Daxdi.com uporabljamo piškotke (tehnične in profilne piškotke, tako naše kot tretje osebe), da vam zagotovimo boljšo spletno izkušnjo in vam pošljemo prilagojena spletna komercialna sporočila v skladu z vašimi željami. Če izberete nadaljevanje ali dostop do kakršne koli vsebine na naši spletni strani, ne da bi prilagodili svoje izbire, se strinjate z uporabo piškotkov.

Za več informacij o naši politiki piškotkov in o tem, kako zavrniti piškotke

dostop do tega.

Nastavitve

Nadaljuj