Daxdi now accepts payments with Bitcoin

Dražbi: HP EliteBook 660 G11 i5 Business Laptop with Security

Preostali čas

--:--:--

Trenutna cena

0,00€ 1,00€

0,02€

Uporabnik migishamorris je zmago na dražbi.
Najnovejše ponudbe
migishamorris
0,02€
krsmanjelic
0,00€
agnar65
0,00€
Podatki o dražbi

Vrednost izdelka

Prihranke

Vrednost kovancev Daxdi

1.199,00€

1.198,98€

4

Uporabnik migishamorris je zmago na dražbi.
Udeleženci s sedežem na tej dražbi
1. migishamorris
2. agnar65
3. krsmanjelic

Informacije o dražbi

  • Trenutna cena

    0,02€

  • Vrednost izdelka

    1.199,00€

  • ID dražbe

    339282

  • Vrsta dražbe

    Zasebna dražba

  • Vrednost ponudbe

    4 Kovanci Daxdi

  • Začetna cena

    0,00€

Statistika zadnjih 15 dni

  • Povprečno število udeležencev

    0 Uporabniki

  • Povprečni znesek ponudb, ki so jih opravili zmagovalci

    0 Kovanci Daxdi

  • Povprečni objavljeni časi v tednu

    0 Krat

  • Povprečna končna cena

    0,00€

  • Povprečni prihranki zmagovalcev

    1.199,00€

  • Povprečna poraba zmagovalcev

    0,00€

Najnovejši zmagovalci

  • 0.59€

    2026-07-06 13:40:32

  • 1.08€

    2026-06-27 20:55:04

  • 1.78€

    2026-06-21 11:09:19

  • 2.02€

    2026-06-20 06:05:43

Ladijski promet

Izdelek bo odstavljen v največ 24 urah, ko boste zmagali in plačali dražbo.

Izdelek na dražbi je na voljo, da se zamenja za svojo denarno vrednost

Če želite več informacij o dobavi ali zamenjavi za njihovo denarno vrednost, se lahko posvetujte s pogostimi vprašanji ali odprete podporno vozovnico

Nakup izdelka

Ta izdelek lahko kupite v vsakem trenutku, če ste na to dražbo predložili ponudbe, se bo vrednost ponudb odštela od končne cene izdelka.

HP EliteBook 660 G11 i5 Business Laptop with Security

HP EliteBook 660 G11 i5 je varen 16-palgčni poslovni prenosnik, zasnovan za hibridno in korporativno uporabo.

Ponuja Intel Core Ultra 5 125U do 4,3 GHz z 12 jedri in 14 vlaki, plus 16 GB DDR5 in NVMe SSD 512 GB.

16-palgčni IPS WUXGA zaslon (1920x1200) pri 300 nitih, Intel Graphics in 5 MP Full HD spletna kamera z dvema mikrofonoma omogočata jasno sodelovanje.

Varnost vključuje HP Wolf Security, Sure Start Gen7, Sure Click in opcijski bralnik prstnih odtisov.

Povezljivost zajema WiFi 6E, Bluetooth 5.3, Thunderbolt 4, USB-A, HDMI 2.1, RJ-45 in odporno na prelivanje.

Daxdi

Daxdi.com Cookies

V Daxdi.com uporabljamo piškotke (tehnične in profilne piškotke, tako naše kot tretje osebe), da vam zagotovimo boljšo spletno izkušnjo in vam pošljemo prilagojena spletna komercialna sporočila v skladu z vašimi željami. Če izberete nadaljevanje ali dostop do kakršne koli vsebine na naši spletni strani, ne da bi prilagodili svoje izbire, se strinjate z uporabo piškotkov.

Za več informacij o naši politiki piškotkov in o tem, kako zavrniti piškotke

dostop do tega.

Nastavitve

Nadaljuj