Daxdi now accepts payments with Bitcoin

Skrivnostna dražba: HP Elite 800 G9 SFF Desktop PC for Business Use

Dražba se samodejno zapre, ko uporabnik doseže skrito skrivnostno ceno.

Skrivnostna dražba

Dražba se samodejno zapre, ko uporabnik doseže skrito skrivnostno ceno.

Skrivnostna cena: € ??.??

Skrivnostna cena še ni dosežena.

Trenutna cena

6,00€ 7,00€

6,27€

Najnovejšo ponudbo je peterbubenik Za 6,27€
Najnovejše ponudbe
peterbubenik
6,27€
Jeronimocer
6,26€
Ceslava50Ra
6,25€
Podatki o dražbi

Vrednost izdelka

Prihranke

Vrednost ponudbe

1.200,00€

1.193,73€

4

Najnovejšo ponudbo je peterbubenik Za 6,27€

Informacije o dražbi

  • Trenutna cena

    6,27€

  • Vrednost izdelka

    1.200,00€

  • ID dražbe

    342140

  • Vrsta dražbe

    Skrivnostna dražba

  • Vrednost ponudbe

    4 Kovanci Daxdi

  • Začetna cena

    0,00€

Statistika zadnjih 15 dni

  • Povprečno število udeležencev

    0 Uporabniki

  • Povprečni znesek ponudb, ki so jih opravili zmagovalci

    0 Ponudbe

  • Povprečni objavljeni časi v tednu

    0 Krat

  • Povprečna končna cena

    0,00€

  • Povprečni prihranki zmagovalcev

    1.200,00€

  • Povprečna poraba zmagovalcev

    0,00€

Najnovejši zmagovalci

  • Lucaskhuzwayo

    3.45€

    2026-05-26 07:44:15

  • gustav83

    0.12€

    2026-05-25 08:27:32

  • Nielsboogae

    9.38€

    2026-05-12 06:02:39

  • Hyypparonja

    5.34€

    2026-04-13 21:41:23

Ladijski promet

Izdelek bo odstavljen v največ 24 urah, ko boste zmagali in plačali dražbo.

Izdelek na dražbi je na voljo, da se zamenja za svojo denarno vrednost

Za več informacij o dobavi izdelkov ali njihovi zamenjavi za vrednost denarja se lahko posvetujte s pogostimi vprašanji ali odprete podporno vozovnico

Nakup izdelka

Ta izdelek lahko kupite v vsakem trenutku, če ste na to dražbo predložili ponudbe, se bo vrednost ponudb odštela od končne cene izdelka.

HP Elite 800 G9 SFF Desktop PC for Business Use

Spoznajte HP Elite 800 G9 SFF Desktop PC, kompaktni poslovni računalnik, zgrajen okoli procesorja Intel Core i5-13500 z 16 GB RAM in 512 GB NVMe SSD, za odzivno večkratno izvajanje in hiter dostop do podatkov.

Z vnaprej nameščenim Windows 11 Pro, integrirano Intel UHD Graphics 770 in obsežnimi varnostnimi funkcijami, kot so TPM 2.0, HP Sure Start in Wolf Security, je idealen za profesionalna pisarniška okolja, saj združuje energijsko učinkovitost z razširljivo povezljivostjo in trajnostnim oblikovanjem.

Daxdi

Daxdi.com Cookies

V Daxdi.com uporabljamo piškotke (tehnične in profilne piškotke, tako naše kot tretje osebe), da vam zagotovimo boljšo spletno izkušnjo in vam pošljemo prilagojena spletna komercialna sporočila v skladu z vašimi željami. Če izberete nadaljevanje ali dostop do kakršne koli vsebine na naši spletni strani, ne da bi prilagodili svoje izbire, se strinjate z uporabo piškotkov.

Za več informacij o naši politiki piškotkov in o tem, kako zavrniti piškotke

dostop do tega.

Nastavitve

Nadaljuj