Daxdi now accepts payments with Bitcoin

Dražbi: HP 255 G7 AMD Ryzen 3 laptop

Preostali čas

--:--:--

Trenutna cena

12,00€ 13,00€

12,93€

Uporabnik Jan68Petek je zmago na dražbi.
Najnovejše ponudbe
Jan68Petek
12,93€
EmaziluGheo
12,94€
AijahassanD
12,95€
Podatki o dražbi

Vrednost izdelka

Prihranke

Vrednost kovancev Daxdi

733,00€

720,07€

4

Uporabnik Jan68Petek je zmago na dražbi.
Udeleženci s sedežem na tej dražbi
1. AijahassanD
2. sofiaiosif
3. EmaziluGheo
4. mijaksorajic
5. Jan68Petek

Informacije o dražbi

  • Trenutna cena

    12,93€

  • Vrednost izdelka

    733,00€

  • ID dražbe

    338725

  • Vrsta dražbe

    Zasebna dražba

  • Vrednost ponudbe

    4 Kovanci Daxdi

  • Začetna cena

    13,00€

Statistika zadnjih 15 dni

  • Povprečno število udeležencev

    0 Uporabniki

  • Povprečni znesek ponudb, ki so jih opravili zmagovalci

    0 Kovanci Daxdi

  • Povprečni objavljeni časi v tednu

    0 Krat

  • Povprečna končna cena

    0,00€

  • Povprečni prihranki zmagovalcev

    733,00€

  • Povprečna poraba zmagovalcev

    0,00€

Najnovejši zmagovalci

  • 0.88€

    2026-07-10 07:38:36

  • 1.67€

    2026-07-04 07:41:02

  • 2.45€

    2026-05-18 05:49:55

  • 0.88€

    2026-05-14 19:01:27

Ladijski promet

Izdelek bo odstavljen v največ 24 urah, ko boste zmagali in plačali dražbo.

Izdelek na dražbi je na voljo, da se zamenja za svojo denarno vrednost

Če želite več informacij o dobavi ali zamenjavi za njihovo denarno vrednost, se lahko posvetujte s pogostimi vprašanji ali odprete podporno vozovnico

Nakup izdelka

Ta izdelek lahko kupite v vsakem trenutku, če ste na to dražbo predložili ponudbe, se bo vrednost ponudb odštela od končne cene izdelka.

HP 255 G7 AMD Ryzen 3 laptop

HP 255 G7 prenosnik nudi dostopno zanesljivost in stabilno vsakodnevno zmogljivost.

Opremljen z AMD Ryzen 3 3200U pri 2,6 GHz, 8 GB DDR4 in 256 GB M.2 SSD, brez težav opravlja pisarniške naloge, brskanje po spletu in izobraževalno delo na 15,6-palčnem HD zaslonu z integrirano grafiko AMD Radeon Vega.

Enota vključuje DVD Writer optični pogon, široko povezljivost z USB priključki, HDMI, RJ-45 in bralnikom SD kartic, plus WiFi ac, Bluetooth 4.2, HD spletno kamero in mikrofon.

Teža približno 1,78 kg in zasnovan za vzdržljivost, HP 255 G7 ponuja cenovno ugoden Windows 10 Home.

Daxdi

Daxdi.com Cookies

V Daxdi.com uporabljamo piškotke (tehnične in profilne piškotke, tako naše kot tretje osebe), da vam zagotovimo boljšo spletno izkušnjo in vam pošljemo prilagojena spletna komercialna sporočila v skladu z vašimi željami. Če izberete nadaljevanje ali dostop do kakršne koli vsebine na naši spletni strani, ne da bi prilagodili svoje izbire, se strinjate z uporabo piškotkov.

Za več informacij o naši politiki piškotkov in o tem, kako zavrniti piškotke

dostop do tega.

Nastavitve

Nadaljuj