Daxdi now accepts payments with Bitcoin

Skrivnostna dražba: Hermes Mini Kelly Sellier Saten authentic limited edition handbag

Dražba se samodejno zapre, ko uporabnik doseže skrito skrivnostno ceno.

Skrivnostna dražba

Dražba se samodejno zapre, ko uporabnik doseže skrito skrivnostno ceno.

Skrivnostna cena: € ??.??

Skrivnostna cena še ni dosežena.

Trenutna cena

12,00€ 13,00€

12,43€

Najnovejšo ponudbo je JlazovskisD Za 12,43€
Najnovejše ponudbe
JlazovskisD
12,43€
maeve10
12,42€
Carlieauer
12,41€
Podatki o dražbi

Vrednost izdelka

Prihranke

Vrednost ponudbe

48.000,00€

47.987,57€

4

Najnovejšo ponudbo je JlazovskisD Za 12,43€

Informacije o dražbi

  • Trenutna cena

    12,43€

  • Vrednost izdelka

    48.000,00€

  • ID dražbe

    338004

  • Vrsta dražbe

    Skrivnostna dražba

  • Vrednost ponudbe

    4 Kovanci Daxdi

  • Začetna cena

    0,00€

Statistika zadnjih 15 dni

  • Povprečno število udeležencev

    1430 Uporabniki

  • Povprečni znesek ponudb, ki so jih opravili zmagovalci

    396 Ponudbe

  • Povprečni objavljeni časi v tednu

    0.07 Krat

  • Povprečna končna cena

    14,30€

  • Povprečni prihranki zmagovalcev

    47.999,93€

  • Povprečna poraba zmagovalcev

    31,68€

Najnovejši zmagovalci

  • dobeslicia

    14.30€

    2026-08-21 04:18:04

  • idella88

    14.99€

    2026-08-10 14:42:37

  • Nataliakraj

    34.71€

    2026-08-08 19:57:50

  • akyuzemre

    25.51€

    2026-07-25 01:11:31

Ladijski promet

Izdelek bo odstavljen v največ 24 urah, ko boste zmagali in plačali dražbo.

Izdelek na dražbi je na voljo, da se zamenja za svojo denarno vrednost

Za več informacij o dobavi izdelkov ali njihovi zamenjavi za vrednost denarja se lahko posvetujte s pogostimi vprašanji ali odprete podporno vozovnico

Nakup izdelka

Ta izdelek lahko kupite v vsakem trenutku, če ste na to dražbo predložili ponudbe, se bo vrednost ponudb odštela od končne cene izdelka.

Hermes Mini Kelly Sellier Saten authentic limited edition handbag

Avtentična torbica Hermes: Hermes Mini Kelly Sellier Saten je redko trd Sellier zbirateljski kos, izdelan v Franciji z U odtiskom v krogu (1991), z črnim Satenom in Veau Doblis usnjenim robom ter zlatim kovinskim okovjem.

Velikost približno 20 x 14 x 9,5 cm, z enim glavnim odsekom, enim žepom, ročajem in ramenskim pasom; notranjost je čista, kovinski deli kažejo mikro-prask in usnje se obrabi na pasu in zaprtku.

Priložen je originalni ramenski pas; Mini Kellys so bili prodani brez clochette ali ključavnic.

Jamstvo avtentičnosti in takojšnja pošiljka.

Daxdi

Daxdi.com Cookies

V Daxdi.com uporabljamo piškotke (tehnične in profilne piškotke, tako naše kot tretje osebe), da vam zagotovimo boljšo spletno izkušnjo in vam pošljemo prilagojena spletna komercialna sporočila v skladu z vašimi željami. Če izberete nadaljevanje ali dostop do kakršne koli vsebine na naši spletni strani, ne da bi prilagodili svoje izbire, se strinjate z uporabo piškotkov.

Za več informacij o naši politiki piškotkov in o tem, kako zavrniti piškotke

dostop do tega.

Nastavitve

Nadaljuj