Daxdi now accepts payments with Bitcoin

Dražbi: Altın Külçe 100 gram PAMP

Preostali čas

--:--:--

Trenutna cena

14,00€ 15,00€

14,66€

Uporabnik JmadonselaS je zmago na dražbi.
Najnovejše ponudbe
JmadonselaS
14,66€
luboshrda
14,67€
JmadonselaS
14,68€
Podatki o dražbi

Vrednost izdelka

Prihranke

Vrednost kovancev Daxdi

11.500,00€

11.485,34€

6

Uporabnik JmadonselaS je zmago na dražbi.
Daxdi asistent

Informacije o dražbi

  • Trenutna cena

    14,66€

  • Vrednost izdelka

    11.500,00€

  • ID dražbe

    338917

  • Vrsta dražbe

    Javna dražba

  • Vrednost ponudbe

    6 Kovanci Daxdi

  • Začetna cena

    40,00€

Statistika zadnjih 15 dni

  • Povprečno število udeležencev

    618 Uporabniki

  • Povprečni znesek ponudb, ki so jih opravili zmagovalci

    354 Kovanci Daxdi

  • Povprečni objavljeni časi v tednu

    0.07 Krat

  • Povprečna končna cena

    34,78€

  • Povprečni prihranki zmagovalcev

    11.499,93€

  • Povprečna poraba zmagovalcev

    28,32€

Najnovejši zmagovalci

  • Kvammonika

    34.78€

    2026-08-28 05:31:46

  • robertramsak

    8.80€

    2026-08-11 13:00:54

  • kosirstanko

    6.00€

    2026-08-10 13:16:07

  • mikulas52

    28.40€

    2026-06-18 08:44:16

Ladijski promet

Izdelek bo odstavljen v največ 24 urah, ko boste zmagali in plačali dražbo.

Izdelek na dražbi je na voljo, da se zamenja za svojo denarno vrednost

Če želite več informacij o dobavi ali zamenjavi za njihovo denarno vrednost, se lahko posvetujte s pogostimi vprašanji ali odprete podporno vozovnico

Nakup izdelka

Ta izdelek lahko kupite v vsakem trenutku, če ste na to dražbo predložili ponudbe, se bo vrednost ponudb odštela od končne cene izdelka.

Altın Külçe 100 gram PAMP

Gold Ingot 100 grams PAMP
 
features
 
Product: Gold Ingot.
Weight: 100 grams
Metal: GOLD (AU)
Purity: 24K (999.9 / 1000mm) PURE GOLD.
Manufacturer: PAMP
Country of origin: Switzerland
Certifications:
· Lbma Good Delivery List.
From 06/10/87 to the present.
· Lbma Responsible Gold Certificate.
VAT: 0% exempt.

VAT: special gold regime.
 
Description: Ingot in "Minted Bar" format (stamped / minted), sealed in plastic blister along with its certificate with a serial number matching on both.

Daxdi

Daxdi.com Cookies

V Daxdi.com uporabljamo piškotke (tehnične in profilne piškotke, tako naše kot tretje osebe), da vam zagotovimo boljšo spletno izkušnjo in vam pošljemo prilagojena spletna komercialna sporočila v skladu z vašimi željami. Če izberete nadaljevanje ali dostop do kakršne koli vsebine na naši spletni strani, ne da bi prilagodili svoje izbire, se strinjate z uporabo piškotkov.

Za več informacij o naši politiki piškotkov in o tem, kako zavrniti piškotke

dostop do tega.

Nastavitve

Nadaljuj