Daxdi now accepts payments with Bitcoin

Dražbi: Gigabyte Z890 AORUS MASTER ATX Motherboard for Enthusiasts

Preostali čas

--:--:--

Trenutna cena

0,00€ 1,00€

0,18€

Uporabnik willybuch je zmago na dražbi.
Najnovejše ponudbe
willybuch
0,18€
kajsa83
0,17€
willybuch
0,16€
Podatki o dražbi

Vrednost izdelka

Prihranke

Vrednost kovancev Daxdi

600,00€

599,82€

4

Uporabnik willybuch je zmago na dražbi.
Udeleženci s sedežem na tej dražbi
1. willybuch
2. kajsa83
3. Ottochristian
4. obergmalte
5. Natalie25
6. Beckmannharley

Informacije o dražbi

  • Trenutna cena

    0,18€

  • Vrednost izdelka

    600,00€

  • ID dražbe

    338553

  • Vrsta dražbe

    Zasebna dražba

  • Vrednost ponudbe

    4 Kovanci Daxdi

  • Začetna cena

    0,00€

Statistika zadnjih 15 dni

  • Povprečno število udeležencev

    0 Uporabniki

  • Povprečni znesek ponudb, ki so jih opravili zmagovalci

    0 Kovanci Daxdi

  • Povprečni objavljeni časi v tednu

    0 Krat

  • Povprečna končna cena

    0,00€

  • Povprečni prihranki zmagovalcev

    600,00€

  • Povprečna poraba zmagovalcev

    0,00€

Najnovejši zmagovalci

  • 2.67€

    2026-06-18 13:58:47

  • 0.94€

    2026-05-30 11:07:24

  • 2.13€

    2026-05-07 03:32:15

  • 3.98€

    2026-03-01 05:13:14

Ladijski promet

Izdelek bo odstavljen v največ 24 urah, ko boste zmagali in plačali dražbo.

Izdelek na dražbi je na voljo, da se zamenja za svojo denarno vrednost

Če želite več informacij o dobavi ali zamenjavi za njihovo denarno vrednost, se lahko posvetujte s pogostimi vprašanji ali odprete podporno vozovnico

Nakup izdelka

Ta izdelek lahko kupite v vsakem trenutku, če ste na to dražbo predložili ponudbe, se bo vrednost ponudb odštela od končne cene izdelka.

Gigabyte Z890 AORUS MASTER ATX Motherboard for Enthusiasts

Gigabyte Z890 AORUS MASTER matična plošča je visokozmogljiva ATX plošča, zasnovana za igralce in zahtevne profesionalce, ki zagotavlja moč, stabilnost in napredno povezljivost.

Zgrajena za Intel Core Ultra Series 2 preko LGA 1851, uporablja digitalni VRM 18+1+2, da napajanje ostane stabilno tudi pri navijanju.

Podpira do 256 GB DDR5 pri frekvenci do 9500 MHz, pet PCIe M.2 rež, SATA III in RAID konfiguracije ter elitno povezljivost z Thunderbolt, 10 Gb Ethernet, Wi-Fi 7 in Bluetooth 5.4, poleg zanesljivega hlajenja in premium vzdržljivosti.

Daxdi

Daxdi.com Cookies

V Daxdi.com uporabljamo piškotke (tehnične in profilne piškotke, tako naše kot tretje osebe), da vam zagotovimo boljšo spletno izkušnjo in vam pošljemo prilagojena spletna komercialna sporočila v skladu z vašimi željami. Če izberete nadaljevanje ali dostop do kakršne koli vsebine na naši spletni strani, ne da bi prilagodili svoje izbire, se strinjate z uporabo piškotkov.

Za več informacij o naši politiki piškotkov in o tem, kako zavrniti piškotke

dostop do tega.

Nastavitve

Nadaljuj