Daxdi now accepts payments with Bitcoin

Dražbi: Galaxy Watch Ultra Titanio 2025 Titanium Smartwatch Edition

Preostali čas

--:--:--

Trenutna cena

0,00€ 1,00€

0,09€

Uporabnik mariogil je zmago na dražbi.
Najnovejše ponudbe
mariogil
0,09€
markovicmarica
0,08€
Femhehl
0,07€
Podatki o dražbi

Vrednost izdelka

Prihranke

Vrednost kovancev Daxdi

699,00€

698,91€

4

Uporabnik mariogil je zmago na dražbi.
Udeleženci s sedežem na tej dražbi
1. Femhehl
2. markovicmarica
3. mariogil
4. Emmy09Kertz

Informacije o dražbi

  • Trenutna cena

    0,09€

  • Vrednost izdelka

    699,00€

  • ID dražbe

    339187

  • Vrsta dražbe

    Zasebna dražba

  • Vrednost ponudbe

    4 Kovanci Daxdi

  • Začetna cena

    0,00€

Statistika zadnjih 15 dni

  • Povprečno število udeležencev

    0 Uporabniki

  • Povprečni znesek ponudb, ki so jih opravili zmagovalci

    0 Kovanci Daxdi

  • Povprečni objavljeni časi v tednu

    0 Krat

  • Povprečna končna cena

    0,00€

  • Povprečni prihranki zmagovalcev

    699,00€

  • Povprečna poraba zmagovalcev

    0,00€

Najnovejši zmagovalci

  • 2.47€

    2026-08-07 05:41:57

  • 0.68€

    2026-07-23 22:33:38

  • 2.56€

    2026-07-01 02:08:20

  • 2.99€

    2026-05-04 04:30:27

Ladijski promet

Izdelek bo odstavljen v največ 24 urah, ko boste zmagali in plačali dražbo.

Izdelek na dražbi je na voljo, da se zamenja za svojo denarno vrednost

Če želite več informacij o dobavi ali zamenjavi za njihovo denarno vrednost, se lahko posvetujte s pogostimi vprašanji ali odprete podporno vozovnico

Nakup izdelka

Ta izdelek lahko kupite v vsakem trenutku, če ste na to dražbo predložili ponudbe, se bo vrednost ponudb odštela od končne cene izdelka.

Galaxy Watch Ultra Titanio 2025 Titanium Smartwatch Edition

Galaxy Watch Ultra Titanio združuje robustno titansko ohišje s safirnim steklom in 3 nm procesorjem za vrhunske zmogljivosti.

Je vodoodporna do 10 ATM, certificirana MIL-STD-810H in zasnovana za delovanje od -20 °C do 55 °C ter vzdržuje višine do 9000 m v ekstremnih okoljih.

Baterija zdrži do 100 ur v načinu varčevanja z energijo in 48 ur med treningi, z 64 GB pomnilnika GPX podatkov.

Dvojno frekvenčni GPS zagotavlja natančnost v mestu, v gorah in na morju, medtem ko BioActive senzor z Galaxy AI spremlja srčni utrip, spanec, telesno sestavo in krvni tlak.

Žilno zdravje.

Daxdi

Daxdi.com Cookies

V Daxdi.com uporabljamo piškotke (tehnične in profilne piškotke, tako naše kot tretje osebe), da vam zagotovimo boljšo spletno izkušnjo in vam pošljemo prilagojena spletna komercialna sporočila v skladu z vašimi željami. Če izberete nadaljevanje ali dostop do kakršne koli vsebine na naši spletni strani, ne da bi prilagodili svoje izbire, se strinjate z uporabo piškotkov.

Za več informacij o naši politiki piškotkov in o tem, kako zavrniti piškotke

dostop do tega.

Nastavitve

Nadaljuj