Daxdi now accepts payments with Bitcoin

Dražba Royale Dyson Supersonic Hair Dryer for Fast Gentle Drying je že končala

Čestitam picardrobert,

Uporabnik picardrobert je na dražbi zmagala s svojo ponudbo za 5,94€.

5,94€ is the highest not repeated bid on this auction.

Uporabnik picardrobert has bought Dyson Supersonic Hair Dryer for Fast Gentle Drying with a total savings of 424,06€.

Dyson Supersonic Hair Dryer for Fast Gentle Drying je bila prodana za 5,94€

Vrednost izdelka

430,00€

Vrednost ponudbe

7

Končna cena

5,94€

Končni čas

02/09/2026 08:23:12

Seznam vseh oddanih ponudb

Splošne informacije o dražbi

  • Cena dražbe

    5,94€

  • Vrednost izdelka

    4,00€

  • Cena za nakup zdaj

    430,00€

  • ID dražbe

    339158

  • Začetni čas

    31/08/2026 10:06:00

  • Končni čas

    02/09/2026 08:23:12

Daxdi

Daxdi.com Cookies

V Daxdi.com uporabljamo piškotke (tehnične in profilne piškotke, tako naše kot tretje osebe), da vam zagotovimo boljšo spletno izkušnjo in vam pošljemo prilagojena spletna komercialna sporočila v skladu z vašimi željami. Če izberete nadaljevanje ali dostop do kakršne koli vsebine na naši spletni strani, ne da bi prilagodili svoje izbire, se strinjate z uporabo piškotkov.

Za več informacij o naši politiki piškotkov in o tem, kako zavrniti piškotke

dostop do tega.

Nastavitve

Nadaljuj