Daxdi now accepts payments with Bitcoin

Premium dražba: Diamond 7.03 carat - GIA Certified

Dražba se bo samodejno zaprla, ko bodo pripravljene vse preostale ponudbe.

Vrhunska dražba

Ostaja le še ponudbe za dokončanje dražbe.

5 najnižjih edinstvenih ponudb, od najnižjih do najvišjih, prvi je tisti, ki je zmagal na dražbi doslej.

Informacije o dražbi

Najnižja enotna 0,00€ ki se ne ponavlja, torej samo vi ste za ta znesek oddali ponudbo in noben drug uporabnik ni oddal iste ponudbe.

Vrednost zmagovalne ponudbe bo prodajna vrednost artikla, uporabnik, ki zmaga na dražbi, bo vzel artikla, ki plača le znesek zmagovalne ponudbe.

Uporabnik kotnikklavdija trenutno v vodilnih položajih na lestvici.
Postavite svojo ponudbe med 0,01€ In 10,00€
Podatki o dražbi

Najvišja cena:

Preostalih:

Ponudbe, ki jih je treba oddati:

156,00€

7800

Podatki o dražbi

Vrednost izdelka

Dane ponudbe

Vaše oddane ponudbe

258.076,94€

1219

Uporabnik kotnikklavdija trenutno v vodilnih položajih na lestvici.
Postavite svojo ponudbe med 0,01€ In 10,00€

Informacije o dražbi

  • Ponudbe, ki jih potrebujete za dokončanje

    7800

  • Vrednost izdelka

    258.076,94€

  • ID dražbe

    340899

  • Vrsta dražbe

    Vrhunska dražba

  • Vrednost ponudbe

    167 Kovanci Daxdi

  • Minimalna cena

    0,01€

  • Najvišja cena

    156,00€

Statistika zadnjih 15 dni

  • Povprečno število udeležencev

    0 Uporabniki

  • Povprečni znesek ponudb, ki so jih opravili zmagovalci

    0 Ponudbe

  • Povprečni objavljeni časi v tednu

    0 Krat

  • Povprečna končna cena

    0,00€

  • Povprečni prihranki zmagovalcev

    258.076,94€

  • Povprečna poraba zmagovalcev

    0,00€

Najnovejši zmagovalci

  • Nataliawolf

    176.96€

    2026-07-08 02:41:32

  • grubancikaric

    477.99€

    2026-06-19 09:07:43

  • DvilisMatt

    35.41€

    2026-05-12 05:46:55

  • damorepeggie

    70.12€

    2026-04-12 06:57:51

Ladijski promet

Izdelek bo odstavljen v največ 24 urah, ko boste zmagali in plačali dražbo.

Izdelek na dražbi je na voljo, da se zamenja za svojo denarno vrednost

Za več informacij o dobavi izdelkov ali njihovi zamenjavi za vrednost denarja se lahko posvetujte s pogostimi vprašanji ali odprete podporno vozovnico

Nakup izdelka

Ta izdelek lahko kupite v vsakem trenutku, če ste oddali ponudbe na tej dražbi, bo vrednost kovancev Daxdi odšteta od končne cene izdelka.

Diamond 7.03 carat - GIA Certified

7.03 Carat Round Loose Diamond, H, VS1, Super Ideal, GIA Certified This H color, VS1 clarity, and Super Ideal make (cut) certified loose diamond comes with a report from the GIA.

Carat is the unit of weight of a diamond.

Your diamond is 7.03 ct.

Your diamond’s color rating is H color and in the range.

G,H,I,J (near colorless) are the most chosen color grades.

Cut: Super Ideal Your diamond’s cut reflects the maximum amount of light, exhibiting unrivaled brilliance and fire.

Super Ideal Make diamonds are extremely rare, with only 5% of our loose diamond assortment receiving this grade.

These diamonds include those with the most ideal specifications for every aspect of their cut.

Daxdi

Daxdi.com Cookies

V Daxdi.com uporabljamo piškotke (tehnične in profilne piškotke, tako naše kot tretje osebe), da vam zagotovimo boljšo spletno izkušnjo in vam pošljemo prilagojena spletna komercialna sporočila v skladu z vašimi željami. Če izberete nadaljevanje ali dostop do kakršne koli vsebine na naši spletni strani, ne da bi prilagodili svoje izbire, se strinjate z uporabo piškotkov.

Za več informacij o naši politiki piškotkov in o tem, kako zavrniti piškotke

dostop do tega.

Nastavitve

Nadaljuj