Daxdi now accepts payments with Bitcoin

Dražba Royale Chanel Deauville Leather Black Bag Luxury Designer Handbag je že končala

Čestitam giangtung,

Uporabnik giangtung je na dražbi zmagala s svojo ponudbo za 50,71€.

50,71€ is the highest not repeated bid on this auction.

Uporabnik giangtung has bought Chanel Deauville Leather Black Bag Luxury Designer Handbag with a total savings of 4.649,29€.

Chanel Deauville Leather Black Bag Luxury Designer Handbag je bila prodana za 50,71€

Vrednost izdelka

4.700,00€

Vrednost ponudbe

9

Končna cena

50,71€

Končni čas

24/08/2026 01:51:13

Seznam vseh oddanih ponudb

Splošne informacije o dražbi

  • Cena dražbe

    50,71€

  • Vrednost izdelka

    29,00€

  • Cena za nakup zdaj

    4.700,00€

  • ID dražbe

    332496

  • Začetni čas

    22/08/2026 01:05:00

  • Končni čas

    24/08/2026 01:51:13

Daxdi

Daxdi.com Cookies

V Daxdi.com uporabljamo piškotke (tehnične in profilne piškotke, tako naše kot tretje osebe), da vam zagotovimo boljšo spletno izkušnjo in vam pošljemo prilagojena spletna komercialna sporočila v skladu z vašimi željami. Če izberete nadaljevanje ali dostop do kakršne koli vsebine na naši spletni strani, ne da bi prilagodili svoje izbire, se strinjate z uporabo piškotkov.

Za več informacij o naši politiki piškotkov in o tem, kako zavrniti piškotke

dostop do tega.

Nastavitve

Nadaljuj