Daxdi now accepts payments with Bitcoin

Dražbi: Buccellati Macri Diamond

Preostali čas

--:--:--

Trenutna cena

7,00€ 8,00€

7,90€

Uporabnik alexiamasson je zmago na dražbi.
Najnovejše ponudbe
alexiamasson
7,90€
Morrisrietveld
7,89€
kemal76
7,88€
Podatki o dražbi

Vrednost izdelka

Prihranke

Vrednost kovancev Daxdi

12.895,19€

12.887,29€

65

Uporabnik alexiamasson je zmago na dražbi.
Daxdi asistent

Informacije o dražbi

  • Trenutna cena

    7,90€

  • Vrednost izdelka

    12.895,19€

  • ID dražbe

    339007

  • Vrsta dražbe

    Javna dražba

  • Vrednost ponudbe

    65 Kovanci Daxdi

  • Začetna cena

    0,00€

Statistika zadnjih 15 dni

  • Povprečno število udeležencev

    1 Uporabniki

  • Povprečni znesek ponudb, ki so jih opravili zmagovalci

    65 Kovanci Daxdi

  • Povprečni objavljeni časi v tednu

    0.07 Krat

  • Povprečna končna cena

    14,44€

  • Povprečni prihranki zmagovalcev

    12.895,12€

  • Povprečna poraba zmagovalcev

    5,20€

Najnovejši zmagovalci

  • Sifona07

    14.44€

    2026-08-24 18:27:24

  • Ercan30Kusc

    21.49€

    2026-08-17 08:10:13

  • Haakon88Bir

    33.99€

    2026-08-17 07:49:10

  • Sovtie

    6.53€

    2026-08-16 06:46:52

Ladijski promet

Izdelek bo odstavljen v največ 24 urah, ko boste zmagali in plačali dražbo.

Izdelek na dražbi je na voljo, da se zamenja za svojo denarno vrednost

Če želite več informacij o dobavi ali zamenjavi za njihovo denarno vrednost, se lahko posvetujte s pogostimi vprašanji ali odprete podporno vozovnico

Nakup izdelka

Ta izdelek lahko kupite v vsakem trenutku, če ste na to dražbo predložili ponudbe, se bo vrednost ponudb odštela od končne cene izdelka.

Buccellati Macri Diamond

BUCCELLATI MACRI DIAMONDNA VROZA IN BELO ZLATO Zapestnica iz diamantno okrašenih elementov je ta zapestnica iz Buccellatijeve kolekcije Marci navdihnjena s klasičnimi renesančnimi tehnikami.

Ta kos je izdelan iz rožnega in belega zlata in je izdelan z učinkom rigata za baročni zaključek.

Montirani diamanti; skupaj 0,17 karat Rose in belo zlato

Daxdi

Daxdi.com Cookies

V Daxdi.com uporabljamo piškotke (tehnične in profilne piškotke, tako naše kot tretje osebe), da vam zagotovimo boljšo spletno izkušnjo in vam pošljemo prilagojena spletna komercialna sporočila v skladu z vašimi željami. Če izberete nadaljevanje ali dostop do kakršne koli vsebine na naši spletni strani, ne da bi prilagodili svoje izbire, se strinjate z uporabo piškotkov.

Za več informacij o naši politiki piškotkov in o tem, kako zavrniti piškotke

dostop do tega.

Nastavitve

Nadaljuj