Daxdi now accepts payments with Bitcoin

Premijska dražba Bose QUIETCOMFORT 35 II je že končala

Ta dražba Premium Bose QUIETCOMFORT 35 II je že končala

Čestitam Khumaloroy,

Uporabnik Khumaloroy je na dražbi zmagala s svojo ponudbo za 0,13€.

Uporabnik Khumaloroy ima skupni prihranek na tej dražbi 313,21€.

V Bose QUIETCOMFORT 35 II je bila prodana za 0,13€

Vrednost izdelka

313,34€

Vrednost ponudbe

4

Končna cena

0,13€

Končni čas

04/09/2026 12:03:02

Seznam vseh oddanih ponudb

Splošne informacije o dražbi

  • Cena dražbe

    0,13€

  • Vrednost izdelka

    15,00€

  • Cena za nakup zdaj

    313,34€

  • ID dražbe

    340133

  • Začetni čas

    03/09/2026 04:05:00

  • Končni čas

    04/09/2026 12:03:02

Daxdi

Daxdi.com Cookies

V Daxdi.com uporabljamo piškotke (tehnične in profilne piškotke, tako naše kot tretje osebe), da vam zagotovimo boljšo spletno izkušnjo in vam pošljemo prilagojena spletna komercialna sporočila v skladu z vašimi željami. Če izberete nadaljevanje ali dostop do kakršne koli vsebine na naši spletni strani, ne da bi prilagodili svoje izbire, se strinjate z uporabo piškotkov.

Za več informacij o naši politiki piškotkov in o tem, kako zavrniti piškotke

dostop do tega.

Nastavitve

Nadaljuj