Daxdi now accepts payments with Bitcoin

Dražba Royale ASUS ProArt je že končala

Čestitam TszulcZalew,

Uporabnik TszulcZalew je na dražbi zmagala s svojo ponudbo za 5,81€.

5,81€ is the highest not repeated bid on this auction.

Uporabnik TszulcZalew has bought ASUS ProArt with a total savings of 544,19€.

ASUS ProArt je bila prodana za 5,81€

Vrednost izdelka

550,00€

Vrednost ponudbe

9

Končna cena

5,81€

Končni čas

03/09/2026 06:51:22

Seznam vseh oddanih ponudb

Splošne informacije o dražbi

  • Cena dražbe

    5,81€

  • Vrednost izdelka

    6,00€

  • Cena za nakup zdaj

    550,00€

  • ID dražbe

    339851

  • Začetni čas

    02/09/2026 20:05:00

  • Končni čas

    03/09/2026 06:51:22

Daxdi

Daxdi.com Cookies

V Daxdi.com uporabljamo piškotke (tehnične in profilne piškotke, tako naše kot tretje osebe), da vam zagotovimo boljšo spletno izkušnjo in vam pošljemo prilagojena spletna komercialna sporočila v skladu z vašimi željami. Če izberete nadaljevanje ali dostop do kakršne koli vsebine na naši spletni strani, ne da bi prilagodili svoje izbire, se strinjate z uporabo piškotkov.

Za več informacij o naši politiki piškotkov in o tem, kako zavrniti piškotke

dostop do tega.

Nastavitve

Nadaljuj