Daxdi now accepts payments with Bitcoin

Dražbi: Alurin Flex Advance i5 1235U 16GB 1TB SSD

Preostali čas

--:--:--

Trenutna cena

5,00€ 6,00€

5,40€

Uporabnik marekmoravcova je zmago na dražbi.
Najnovejše ponudbe
marekmoravcova
5,40€
Franek13
5,39€
Jeanion
5,39€
Podatki o dražbi

Vrednost izdelka

Prihranke

Vrednost kovancev Daxdi

495,00€

489,60€

4

Uporabnik marekmoravcova je zmago na dražbi.
Daxdi asistent

Informacije o dražbi

  • Trenutna cena

    5,40€

  • Vrednost izdelka

    495,00€

  • ID dražbe

    338989

  • Vrsta dražbe

    Javna dražba

  • Vrednost ponudbe

    4 Kovanci Daxdi

  • Začetna cena

    0,00€

Statistika zadnjih 15 dni

  • Povprečno število udeležencev

    101.5 Uporabniki

  • Povprečni znesek ponudb, ki so jih opravili zmagovalci

    30 Kovanci Daxdi

  • Povprečni objavljeni časi v tednu

    0.13 Krat

  • Povprečna končna cena

    5,98€

  • Povprečni prihranki zmagovalcev

    494,87€

  • Povprečna poraba zmagovalcev

    2,40€

Najnovejši zmagovalci

  • granvillekub

    9.92€

    2026-08-26 13:14:33

  • Giseleadolph

    2.03€

    2026-08-22 12:57:41

  • bigbear738

    5.86€

    2026-08-14 15:44:30

  • dhrdlicka

    4.00€

    2026-07-25 15:39:11

Ladijski promet

Izdelek bo odstavljen v največ 24 urah, ko boste zmagali in plačali dražbo.

Izdelek na dražbi je na voljo, da se zamenja za svojo denarno vrednost

Če želite več informacij o dobavi ali zamenjavi za njihovo denarno vrednost, se lahko posvetujte s pogostimi vprašanji ali odprete podporno vozovnico

Nakup izdelka

Ta izdelek lahko kupite v vsakem trenutku, če ste na to dražbo predložili ponudbe, se bo vrednost ponudb odštela od končne cene izdelka.

Alurin Flex Advance i5 1235U 16GB 1TB SSD

Iščete hiter in učinkovit prenosnik, ki ga lahko vzamete s seboj povsod? Naš Alurin Flex Advance i5 je popolna izbira za vas.

Z hitro in učinkovito procesorsko močjo boste lahko enostavno opravljali vsakodnevne naloge brez zamud.

Poleg tega vam njegova visoko ločljivostna zaslon omogoča uživanje v vaših najljubših filmih, serijah in videih z izjemno kakovostjo slike.

Ne glede na to, ali delate od doma ali potrebujete prenosnik za univerzo ali službo, je ta prenosnik idealna izbira.

Ne odlašajte več in ga pridobite še danes! Značilnosti Izjemna zmogljivost: Procesor Intel® Core™ I5-1235U ponuja izjemno moč in učinkovitost.

Delali boste učinkovito, multitaskali in uživali v gladki izkušnji brskanja.

Alurin Flex Advance i5 je odlična izbira za tiste, ki iščejo vrhunsko zmogljivost v prenosniku, izboljšano energetsko učinkovitost, združljivost z najsodobnejšimi aplikacijami in odlično razmerje med ceno in kakovostjo.

Realistični detajli: Njegov 15,6" FHD IPS zaslon ponuja izjemno kakovost slike.

Vsak detajl bo oster in jasen, kar izkušnjo gledanja filmov, serij ali dela v grafičnem oblikovanju naredi veliko prijetnejšo in natančnejšo.

Poleg tega tehnologija IPS ponuja široko paleto barv, kar pomeni, da bodo barve videti bolj žive in živahne ter omogoča širok kot gledanja, kar pomeni, da lahko uživate v ostri in podrobni sliki z vsakega kota brez izgube kakovosti.

Vedno povezan: S tehnologijo WiFi 5 boste uživali v hitrejši in bolj stabilni povezavi, s hitrostjo do 3-krat hitrejšo od prejšnje generacije WiFi.

Poleg tega vam tehnologija Bluetooth 5.1 omogoča povezovanje več naprav hkrati, kar pomeni, da lahko imate slušalke, zvočnike in druge naprave povezane hkrati, ne da bi žrtvovali kakovost ali hitrost.

Več povezav: Ta naprava ima več USB priključkov, en HDMI 1.4 priključek in bralnik MicroSD kartic.

Brez skrbi, ko potrebujete pustiti svoj prenosnik brez nadzora za kratek čas, saj lahko uporabite Kensington ključavnico (ni vključena) in jo pritrdite na mizo, na primer.

Hitro in varno dostopajte do svojega prenosnika z bralnikom prstnih odtisov.

Pozabite na zapletene gesla in uživajte v udobju dostopa do svojega prenosnika z enim prstom.

Specifikacije Alurin Flex Advance Procesor: Intel Core I5-1235U Pomnilnik RAM: 16GB RAM SO-DIMM DDR4 Shranjevanje: 1TB SSD M.2 PCIe Razširljivo shranjevanje: 1 M.2 Sata priključek Grafični krmilnik: Intel® Iris® Xe Zaslon: 15.6” FHD IPS Tipkovnica: Membranska osvetljena Bralnik prstnih odtisov Zvok: 2x Zvočniki 1W.

Mikrofon: Da Vgrajena kamera: Da, 1.0 MP Baterija: 11.4V / 4000 mAh Operacijski sistem: Brez operacijskega sistema Dodatki: Vključuje mikrovlakneno krpo.

Povezljivost: Wi-fi 5 802.11ac Bluetooth 5.1 Povezave: 2 USB A 3.0 1 USB C 3.0 1 HDMI 1.4 Priključek za slušalke/mikrofon Bralnik MicroSD kartic Dimenzije izdelka (D x Š x V): 358 x 242 x 24 mm Dimenzije embalaže (D x Š x V): 496 x 283 x 62 mm Bruto / Neto teža (Kg): 2.7 / 1.7 Kg

Daxdi

Daxdi.com Cookies

V Daxdi.com uporabljamo piškotke (tehnične in profilne piškotke, tako naše kot tretje osebe), da vam zagotovimo boljšo spletno izkušnjo in vam pošljemo prilagojena spletna komercialna sporočila v skladu z vašimi željami. Če izberete nadaljevanje ali dostop do kakršne koli vsebine na naši spletni strani, ne da bi prilagodili svoje izbire, se strinjate z uporabo piškotkov.

Za več informacij o naši politiki piškotkov in o tem, kako zavrniti piškotke

dostop do tega.

Nastavitve

Nadaljuj