Daxdi now accepts payments with Bitcoin

Dražbi: Acer Nitro 50 Desktop Gaming PC with Intel Core i5-12400F

Preostali čas

--:--:--

Trenutna cena

9,00€ 10,00€

9,88€

Uporabnik irenemnisi je zmago na dražbi.
Najnovejše ponudbe
irenemnisi
9,88€
LiseaertsDe
9,89€
gmichiels
9,90€
Podatki o dražbi

Vrednost izdelka

Prihranke

Vrednost kovancev Daxdi

950,00€

940,12€

4

Uporabnik irenemnisi je zmago na dražbi.
Udeleženci s sedežem na tej dražbi
1. LiseaertsDe
2. irenemnisi
3. Madelineferry
4. lupusimion
5. AdanrobelRu
6. ghitacazacu
7. Mia45Gábor
8. gmichiels
9. Crinmihai

Informacije o dražbi

  • Trenutna cena

    9,88€

  • Vrednost izdelka

    950,00€

  • ID dražbe

    343133

  • Vrsta dražbe

    Zasebna dražba

  • Vrednost ponudbe

    4 Kovanci Daxdi

  • Začetna cena

    10,00€

Statistika zadnjih 15 dni

  • Povprečno število udeležencev

    0 Uporabniki

  • Povprečni znesek ponudb, ki so jih opravili zmagovalci

    0 Kovanci Daxdi

  • Povprečni objavljeni časi v tednu

    0 Krat

  • Povprečna končna cena

    0,00€

  • Povprečni prihranki zmagovalcev

    950,00€

  • Povprečna poraba zmagovalcev

    0,00€

Najnovejši zmagovalci

  • 0.73€

    2026-04-30 04:17:58

  • 1.47€

    2026-04-14 16:05:38

  • 0.69€

    2026-04-05 09:16:14

  • 1.38€

    2026-04-01 06:21:25

Ladijski promet

Izdelek bo odstavljen v največ 24 urah, ko boste zmagali in plačali dražbo.

Izdelek na dražbi je na voljo, da se zamenja za svojo denarno vrednost

Če želite več informacij o dobavi ali zamenjavi za njihovo denarno vrednost, se lahko posvetujte s pogostimi vprašanji ali odprete podporno vozovnico

Nakup izdelka

Ta izdelek lahko kupite v vsakem trenutku, če ste na to dražbo predložili ponudbe, se bo vrednost ponudb odštela od končne cene izdelka.

Acer Nitro 50 Desktop Gaming PC with Intel Core i5-12400F

Acer Nitro 50 namizni računalnik združuje moč in slog v osemnaj-litrski ohišje z rdečo LED osvetlitvijo.

Opremljen je z Intel Core i5-12400F, 16 GB RAM-a in 512 GB NVMe SSD, kar omogoča hiter večopravilnost in trdno sodobno igralno zmogljivost.

GeForce GTX 1660 SUPER z 6 GB GDDR6 zagotavlja gladno igranje v 1080p z detajlnimi vizualnimi elementi, medtem ko WiFi 6, Bluetooth 5.0 in gigabit Ethernet omogočajo vsestransko povezljivost.

Prednameščen Windows 11 Home in DTS:X Ultra dopolnjujeta ponujajo potopno izkušnjo za tekmovalno igranje ali virtualno raziskovanje.

Daxdi

Daxdi.com Cookies

V Daxdi.com uporabljamo piškotke (tehnične in profilne piškotke, tako naše kot tretje osebe), da vam zagotovimo boljšo spletno izkušnjo in vam pošljemo prilagojena spletna komercialna sporočila v skladu z vašimi željami. Če izberete nadaljevanje ali dostop do kakršne koli vsebine na naši spletni strani, ne da bi prilagodili svoje izbire, se strinjate z uporabo piškotkov.

Za več informacij o naši politiki piškotkov in o tem, kako zavrniti piškotke

dostop do tega.

Nastavitve

Nadaljuj