Daxdi now accepts payments with Bitcoin

Roborock Saros 10 Robot Vacuum Cleaner with Advanced Navigation

Köp din Roborock Saros 10 Robot Vacuum Cleaner with Advanced Navigation med Bitcoin, Ethereum Eller Litecoin

Pris: 16,620.00kr

Pris för Daxdi Club-medlemmar: 11,634.00kr

Lager: Ja (34 enheter)

Köp en Roborock Saros 10 Robot Vacuum Cleaner with Advanced Navigation med Bitoin Bitcoin: 0.02507670 BTC

Köp en Roborock Saros 10 Robot Vacuum Cleaner with Advanced Navigation med Ethereum Ethereum: 0.95188 ETH

Köp en Roborock Saros 10 Robot Vacuum Cleaner with Advanced Navigation med litecoin Litecoin: 8682.857 LTC

*Specialpris för medlemmar i Daxdi-klubben, om du ännu inte är medlem i klubben kan du gå med. här

Köp din Roborock Saros 10 Robot Vacuum Cleaner with Advanced Navigation med kryptovalutor till bästa pris

Logga in på ditt Daxdi-konto för att se dina köpalternativ.

Gratis leverans, retur och utbyte på alla beställningar.

Alla köp inkluderar produktdokumentation (om tillämpligt) och två års tillverkargaranti.

Alla försändelser av produkter med ett värde på över 999 euro omfattas av en transportskadeförsäkring.

Försändelse och leverans

Om du köper produkten innan klockan 18:00 timmar kommer produkten att skickas samma dag. (söndagar ej inräknade).

Produkterna skickas av brådskande internationella transportörer, i högst 72 timmar din produkt kommer fram till ditt hus.

De virtuella produkterna skickas direkt till din registrerade e-postadress.

Produktbeskrivning

Roborock Saros 10 Robot Vacuum Cleaner with Advanced Navigation

Roborock Saros 10 levererar kraftfull rengöring och autonom navigering för heltäckande rumsgenomgång.

Med HyperForce 22000 Pa-sug, DuoDivide anti-tangle-system och ett ultratunt chassi på 7,98 cm når den trånga hörn och lyfter moppen på mattor.

VibraRise 4.0 kombinerar dubbel sonisk vibration och upp till 8 N tryck för envisa fläckar, medan AdaptLift hanterar trösklar upp till 4 cm och anpassar sig till mattor.

ReactiveAI 3.0-navigering med RGB-kamera och VertiBeam-sensorer guidar hinder med precision.

RockDock Ultra 2.0-basen tvättar moppen vid 80 °C.

Daxdi

Daxdi.com Cookies

På Daxdi.com använder vi cookies (tekniska och profilkakor, både våra egna och tredje part) för att ge dig en bättre online-upplevelse och för att skicka dig personliga kommersiella meddelanden online enligt dina önskemål. Om du väljer fortsätt eller kommer åt något innehåll på vår webbplats utan att anpassa dina val godkänner du användningen av cookies.

För mer information om vår policy för cookies och hur du avvisar cookies

tillgång här.

Inställningar

Fortsätta