Daxdi now accepts payments with Bitcoin

Bang & Olufsen H9

Cumpără-ți Bang & Olufsen H9 cu Bitcoin, Ethereum Sau Litecoin

PreÈ›: 2.261,86Lei

PreÈ› pentru membrii Daxdi Club: 1.583,30Lei

Stoc: Da (297 unități)

Cumpărați un Bang & Olufsen H9 cu Bitoin Bitcoin: 0.00837310 BTC

Cumpărați un Bang & Olufsen H9 cu Ethereum Ethereum: 0.31050 ETH

Cumpărați un Bang & Olufsen H9 cu Litecoin Litecoin: 1.230 LTC

*Preț special pentru membrii clubului Daxdi, dacă nu faceți încă parte din club vă puteți înscrie. aici

Cumpără-ți Bang & Olufsen H9 cu criptomonede la cel mai bun preț

Conectați-vă la contul dvs. Daxdi pentru a vedea opțiunile de cumpărare.

Livrare, returnare și înlocuire gratuită pentru toate comenzile.

Toate achizițiile includ documentația produsului (dacă este cazul) și o garanție de 2 ani din partea producătorului.

Toate expedierile de produse cu o valoare mai mare de 999 € sunt acoperite de o asigurare de daune de transport.

Expediere și livrare

Dacă achiziționați produsul înainte de ora 18:00, produsul va fi livrat în aceeași zi. (Duminicile nu sunt incluse).

Produsele sunt trimise de către transportatorii internaționali de transport de urgență, în maxim 72 de ore produsul va ajunge la casa ta.

Produsele virtuale sunt trimise instantaneu la adresa de e-mail înregistrată.

Descrierea produsului

Bang & Olufsen H9

Căști fără fir - Bang & Olufsen H9 (a 3-a generație), bandă pentru căști, 33 h, Bluetooth, USB Type-C, negru.

Obțineți aceste căști fără fir Bang & Olufsen H9 (generația a 3-a) în negru mat elegant, cu finisaje premium, conectivitate Bluetooth și o autonomie de până la 33 de ore la o singură încărcare, pentru a vă bucura non-stop de muzica dvs.

preferată.

Cu anulare activă a zgomotului.

Căștile cu bandă pentru căști oferă sunetul caracteristic Bang & Olufsen cu ANC avansat.

Acestea au fost calibrate în mod expert pentru a oferi experiențe de ascultare bogate și puternice.

Modul de transparență vă permite să vă ascultați împrejurimile, atunci când aveți nevoie, oferindu-vă până la 25 de ore de autonomie a bateriei.

Acesta are un buton dedicat pentru asistentul vocal.

Această funcție vă permite să vă gestionați viața din mers.

Este suficient să țineți apăsat butonul vocal dedicat și asistentul dvs.

este pregătit pentru dvs.

Finisaj premium.

Fabricat din piele naturală care îmbătrânește și mai bine odată cu trecerea timpului.

Aceste căști sunt concepute pentru a vă însoți mulți ani de acum încolo.

Interacționați cu asistentul Google.

Beoplay H9 este optimizat pentru Google Assistant.

Asistentul dvs.

vă poate ajuta în multe feluri: solicitați piesa dvs.

preferată, buletinul meteo local și rămâneți conectat cu prietenii sau pur și simplu primiți cele mai recente notificări.

Pur și simplu țineți apăsat butonul dedicat pentru a începe o conversație cu asistentul Google.

Baterie din belșug.

Bucurați-vă de o autonomie de până la 33 de ore cu conexiune prin cablu și ANC activ sau de până la 25 de ore cu Bluetooth și ANC activ.

Sunt ideale pentru călătoriile lungi.

Daxdi

Daxdi.com Cookies

În Daxdi.com folosim cookie-uri (cookie-uri tehnice și de profil, atât ale noastre, cât și ale terților) pentru a vă oferi o experiență online mai bună și pentru a vă trimite mesaje comerciale online personalizate în funcție de preferințele dvs. Dacă selectați continuați sau accesați orice conținut de pe site-ul nostru fără a vă personaliza opțiunile, sunteți de acord cu utilizarea cookie-urilor.

Pentru mai multe informații despre politica noastră privind modulele cookie și despre modul de respingere a modulelor cookie

acces aici.

Preferinţe

Continua