Daxdi now accepts payments with Bitcoin

Licitaţie: Polar Grit X2 Pro Titan Premium Outdoor Smartwatch

Timpul rămas

--:--:--

Prețul curent

4,00Lei 5,00Lei

4,24Lei

Utilizatorul BenmuhweziM câștigă licitația.
Cele mai recente oferte
BenmuhweziM
4,24Lei
mihailszekely
4,25Lei
Walterkailee
4,26Lei
Informații despre licitație

Valoarea produsului

Economii

Valoarea monedelor Daxdi

4.576,20Lei

4.571,96Lei

4

Utilizatorul BenmuhweziM câștigă licitația.
Asistent Daxdi

Informații despre licitație

  • Prețul curent

    4,24Lei

  • Valoarea produsului

    4.576,20Lei

  • ID licitație

    339401

  • Tipul licitației

    Licitație publică

  • Valoarea sumei licitate

    4 Monede Daxdi

  • Prețul inițial

    9,00Lei

Statisticile ultimelor 15 zile

  • Numărul mediu de participanți

    271 Utilizatorii

  • Valoarea medie a ofertelor efectuate de câștigători

    96 Monede Daxdi

  • Media orelor publicate într-o săptămână

    0.07 Ori

  • Prețul final mediu

    6,61Lei

  • Economiile medii ale câștigătorilor

    4.576,13Lei

  • Cheltuielile medii pe câștigători

    7,68Lei

Ultimii câștigători

  • odorsman

    6.61€

    2026-08-22 10:27:21

  • toy05

    0.27€

    2026-05-06 15:33:21

  • Janosikberta

    5.61€

    2026-04-28 02:55:57

  • kjalvor49

    5.85€

    2026-04-19 08:12:55

Transport maritim

Produsul va fi livrat în maxim 24 de ore după ce ați câștigat și ați plătit licitația.

Produsul scos la licitație este disponibil pentru a fi schimbat cu valoarea sa în numerar

Pentru mai multe informații despre livrarea sau schimbul produselor în schimbul valorii lor în numerar, puteți consulta întrebările frecvente sau puteți deschide un bilet de asistență

Cumpărați produse

Puteți cumpăra acest produs în orice moment, dacă ați plasat oferte în această licitație valoarea ofertelor va fi dedusă din prețul final al produsului.

Polar Grit X2 Pro Titan Premium Outdoor Smartwatch

Polar Grit X2 Pro Titan este un ceas inteligent premium pentru exterior, cu carcasa din titan aerospatial și un ecran AMOLED de 1,39 inch protejat de sticlă safir.

Îndeplinește MIL-STD-810H și este WR100 rezistent la apă, combinând GPS cu dublă constelație multi cu hărți topografice și amplificare de semnal pentru navigare precisă în orice mediu.

Integrează senzorii bio Polar Elixir (ECG, SpO2, temperatura pielii și puls optic Gen 4) cu instrumente de antrenament precum Training Load Pro, Recovery Pro, Running Power la încheietură, FuelWise și FitSpark, plus metrice de înot, seaso

Daxdi

Daxdi.com Cookies

În Daxdi.com folosim cookie-uri (cookie-uri tehnice și de profil, atât ale noastre, cât și ale terților) pentru a vă oferi o experiență online mai bună și pentru a vă trimite mesaje comerciale online personalizate în funcție de preferințele dvs. Dacă selectați continuați sau accesați orice conținut de pe site-ul nostru fără a vă personaliza opțiunile, sunteți de acord cu utilizarea cookie-urilor.

Pentru mai multe informații despre politica noastră privind modulele cookie și despre modul de respingere a modulelor cookie

acces aici.

Preferinţe

Continua