Daxdi now accepts payments with Bitcoin

Asus Intel C741 Server Motherboard for Xeon Systems

Αγοράστε το Asus Intel C741 Server Motherboard for Xeon Systems με Bitcoin, Ethereum Ή Litecoin

Τιμή: 1.300,00€

Τιμή για τα μέλη του Daxdi Club: 910,00€

Απόθεμα: Ναι (19 μονάδες)

Αγοράστε ένα Asus Intel C741 Server Motherboard for Xeon Systems με Bitoin Bitcoin: 0.02074621 BTC

Αγοράστε ένα Asus Intel C741 Server Motherboard for Xeon Systems με Ethereum Ethereum: 0.74151 ETH

Αγοράστε ένα Asus Intel C741 Server Motherboard for Xeon Systems με Litecoin Litecoin: 6258.089 LTC

*Ειδική τιμή διαθέσιμη για τα μέλη της λέσχης Daxdi, αν δεν είστε ακόμα μέλος της λέσχης μπορείτε να γίνετε μέλος. εδώ

Αγοράστε το Asus Intel C741 Server Motherboard for Xeon Systems με κρυπτονομίσματα στην καλύτερη τιμή

Συνδεθείτε στο λογαριασμό σας στο Daxdi για να δείτε τις επιλογές αγοράς σας.

Δωρεάν παράδοση, επιστροφή και αντικατάσταση σε όλες τις παραγγελίες.

Όλες οι αγορές περιλαμβάνουν την τεκμηρίωση του προϊόντος (κατά περίπτωση) και 2 χρόνια εγγύηση του κατασκευαστή.

Όλες οι αποστολές προϊόντων αξίας άνω των 999€ καλύπτονται από ασφάλιση ζημιών μεταφοράς.

Αποστολή και παράδοση

Εάν αγοράσετε το προϊόν πριν από τις 18:00, το προϊόν θα αποσταλεί την ίδια ημέρα. (Δεν περιλαμβάνονται οι Κυριακές).

Τα προϊόντα αποστέλλονται από επείγοντες διεθνείς μεταφορείς αποστολών, σε μέγιστο 72 ώρες το προϊόν σας θα φτάσει στο σπίτι σας.

Τα εικονικά προϊόντα αποστέλλονται αμέσως στην καταχωρημένη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου σας.

Περιγραφή προϊόντος

Asus Intel C741 Server Motherboard for Xeon Systems

Η Asus Intel C741 LGA4677 είναι μια επαγγελματική μητρική πλακέτα σχεδιασμένη για servers και workstations που απαιτούν ισχύ, αξιοπιστία και επεκτασιμότητα.

Συμβατή με επεξεργαστές Intel Xeon σε socket 4677, υποστηρίζει έως 2,05 TB DDR5 ECC μνήμης σε οκτώ κανάλια για εικονικοποίηση, AI ή Big Data workloads, και ενσωματώνει 5 PCIe 5.0 θύρες, 2 M.2 και 10 SATA III καθώς και διπλό 10 GbE LAN για ευέλικτη αποθήκευση και γρήγορους μεταφορές.

Ο διαχειριστής ASPEED AST2600 της ASPEED επιτρέπει συνεχή απομακρυσμένη διαχείριση και ο ευρύτερος ATX-μορφότυπος εξασφαλίζει 24/7 σταθερότητα.

Daxdi

Daxdi.com Cookies

Σε Daxdi.com χρησιμοποιούμε cookies (τεχνικά cookies και cookies προφίλ, τόσο δικά μας όσο και τρίτα μέρη) για να σας παρέχουμε μια καλύτερη online εμπειρία και να σας στέλνουμε εξατομικευμένα ηλεκτρονικά εμπορικά μηνύματα σύμφωνα με τις προτιμήσεις σας. Εάν επιλέξετε να συνεχίσετε ή να αποκτήσετε πρόσβαση σε οποιοδήποτε περιεχόμενο στην ιστοσελίδα μας χωρίς να προσαρμόσετε τις επιλογές σας, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies.

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με την πολιτική μας για τα cookies και τον τρόπο απόρριψης των cookies

πρόσβαση εδώ.

Προτιμήσεις

Συνεχίσει